Jak sprawdzic rozszerzenie?

jakim programem sprawdzic jakie ma rozszerzenie dany plik?

Ustawić w opcjach folderów aby pokazywał.

Wystarczy że klikniesz Prawym Przyciskiem Myszki na dany plik->potem na Właściwości-> na górze powinno być napisane rozszerzenie /zaraz po nazwie pliku/

niestety dalej nie wiem tl6lrvf5gnwgjv91.jpg

jak podejżewasz jaki to plik… dokument czy też obrazek, :? to po prostu dopisz jakieś rozszerzenie :?

to po prostu dopisz jakieś rozszerzenie

dopisalem i nic z tego ciekawego nie wyszlo… napewno Nie jest to obrazek,dokument

może zip, rar, ale tak można w kółko więc nie wiem, zalezy jeszcze skąd ten plik masz, od kogo itd. itp…

na tej podstawie może dojdziesz ale to jest dla mnie loteria, jak są dzielone pliki na kilka to spotkałem też że jeden jest *.rar a reszta *.r01…

kombinuj albo… a takiego programu nie znam :frowning:

“Mój Komputer” > “Narzędzia” > “Opcje Folderów” > Zakładka “Widok” > Znajdź i odznacz “Ukryj rozszerzenia znanych typów plików” > “OK” i uważaj jak zmieniasz nazwe pliku… :wink:

DrDxtro

"Mój Komputer" > "Narzędzia" > "Opcje Folderów" > Zakładka "Widok" > Znajdź i odznacz "Ukryj rozszerzenia znanych typów plików" > "OK"

dawno juz to zrobilem :stuck_out_tongue: jak mowi RiK

może zip, rar, ale tak można w kółko

a ja nie mam na to czasu i cierpliwosci :slight_smile: wykasuje to “cos” :twisted: ok dzieki :slight_smile:

A skąd masz wogule ten plik

nie wiem… domyslam sie ze brat sciagal :evil: nie wiadomo po co i skad… :? A jest jakis program ktory potrafi powiedziec mi jaki dany plik ma rozszerzenie i czym go odworzyc?

hmmmm… to da sie sciagac z internetu pliki BEZ rozszerzenia?? myslalem ze po wpisaniu sciezki w ktorej nie ma rozszerzenia otwiera sie jakis podfolder strony(rzadko :slight_smile: ) lub komunikat o tym ze strona nie istnieje - naprawde często :smiley:

Być może braciszek zassał rar-ka rozpakował a ten pliczek przeoczył lub zostawił, bo nie wiedział czym to pachnie,a teraz udaje jakby nigdy nic :slight_smile:

Brata do galopu :slight_smile: