Jak sprawdzic w gg czy dana osoba ma mnie na liscie?

jak sprawdzic w gg czy dana osoba ma mnie na liscie?

Jak masz osobę na liście, to zapytaj się jej czy ma Cię na gg. :slight_smile:

w starszych wersjach jak sie chciało wysłać plik to pokazywało, że nie jestes na liście kontaktów danej osoby

jeśli sie było to można było wysłać, nie wiem jak jest teraz

A jeśli bardzo Ci zależy aby sprawdzić czy ktoś Cię nie ma na liście to zainstaluj na chwilę tlena i zaloguj się na swój profil. Tam po najechaniu na każdy kontakt pokazuje się czy jest ona na liście czy nie.

taka możliwość istnieje także w AQQ po pobraniu odpowiedniego pluginu :wink:

… oraz, z tego co pamiętam, w Konnekcie :wink:

ja mam taki sposobik, że klikam prawym na osobę, która mnie interesuję i wybieram opcję “Informacje” i wtedy gdy pokazuje się IP osoby tzn. że ma cię na liście a jak nie IP to nie ma cie na liscie =) Nie jestem tego w 100% pewien ale tak raczej jest;P

No nie wiem czy jest to dobryu pomysł. Ja też tak mam ale przy jednych pokazuje mi ich ip a przy drugich nie. Zaznaczam że to osoby na 100% maja moje gg.

ps. mam takie może banalne pytanie co do tego “tlena”, czy można używac gg i tlenu na raz na jednym kompie. Czy sa jakieś przeciwskazania.

A pamiętasz jakiego?

Ip pokazane jest wtedy gdy dana osoba jest dostępna na gadu gadu :slight_smile:

Złączono Posta : 06.09.2007 (Czw) 16:30

Chyba xD

Tą opcje też brałem pod uwage i niestety dalej potwierdzam, ze niektóre osoby maja ip a niektóre nie mają (gdy sa dostepne).

Pisze o tym bo też chciałbym znać jakiś PEWNY sposób na to aby sprawdzic kto ma mój nr gg.

Ja np mam wyłączone pokazywanie IP w Informacji ;>

Napisz po prostu do tej osoby to się przekonasz czy ma Cię na liście czy nie…

83.3.171.250, czyżby :wink: ?

Ja swego czasu zainstalowałem power GG. Tam jest wtyczka bodajrze od razu zainstalowana, która pokazuje kto ma Ciebie na liście, jakie jest jego IP. Spróbuj Power GG. Jeśli będziesz miał problemy z znalezieniem albo instalacją to wal śmiało :slight_smile:

raczej nie :mrgreen: IP: 83.3.171.250

To standard w kadu… prawie w każdym temacie muszę pisać “Linuks jest lepszy” xD