Jak sprawdzić zastrzeżony numer?

A więc wysłałam maila do Plusa i przyszło to:

KIedys byl jeszcze jeden sposob,delikwent nagrywal sie na poczte glosowa,a poczta rozpoznawala numer,a teraz juz tego nima…pff

jedyny sposob zeby sprawdzic to isc do operatora i sie zapytac albo jak nie beda wiedziec to nie sprawdzisz.

…tak po primo zwyklemu czlowiekowi nie podadza numeru ktory sie ukrywal…jedynie gry nastapila grozba zagrazajaca…i sprawa zostala zgloszona na policje…

Nio wiec ja mialam ten sam problem tylko ze ktos do mnie dzwonil z zastrzezonego i wyzywal od najgorszych wiec wybralam sie z tym do plusa i niestety nie potrafili mi pomoc poniewaz mam telefon w mixie!najbardziej by mi odpowiadalo zeby zmienic ten numer ale nie da rady!jesli masz telefon w simplusie proponuje zmienic numer.Jesli masz na abonament tez mozesz zmienic placac im 60 zl!Mozesz sie tez z tym wybrac na policje i na pewno Ci w tym pomoga!Jak na moje to jest jedyny

(najlepszy) sposob aby pozbyc sie natreta!

no cóż…w koncu to jest natret…i skas kiedys wykombinuje do ciebie numer…jesli jest to twoj wrog…jak w moim przypadku…a moze ktos wymyslil numer…(bo sa takie parapety)…to zmiana numeru jak najbardziej pomoze…ja wiedzialem kto do mnie dzwoni…bo kiedys w plusie ta opcja zastrzezonego sie zepsula (mi wyskakiwal "błąd sieci…skontaktuj sie z operatorem)…i ta osoba dzwonila do mnie z nie ukrytego numeru…jak sie o tym dowiedziala do mialem spokoj na 3miechy…ale jak zadzwonila jeszcze raz to i tak wiedzialem kto to

Już kiedyś mówiłem o tym na forum właśnie w odpowiedzi na Twojego posta. Jasne że taka możliwość istnieje. Tylko tak jak wtedy pisałem nie wolno tylko używać bez pozwolenia (policji albo ogólnie organów ściągania) wobec prywatnych numerów. Dla firm taka usługa jest dostępna w każdej sieci. Pozwala ona lokalizować pracownika z dokładnością do 1m i to w czasie rzeczywistym. Pracownik nie jest wcale informowany o tym w żaden sposób, ale musi być na początku poinformowany przez pracodawcę że jego telefon będzie namierzany. Usługa ta jest jednak kosztowna. I z punktu widzenia sieci nie ma to najmniejszego znaczenia czy numer jest zastrzeżony czy też nie.

Zresztą można trochę o tym poczytać na innym forum:

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic … amierzanie

Nie da sie, chyba ze zglosi sie sprawe na policje

Hackerzy to potrafia…tez jest kosztowne

My tu mówimy o legalnej usłudze:] Jakby wszystko sprowadzać do tego gdzie to haker może się włamać to połowa tematów na forum nie miałaby większego sensu.