Jak sprawdzić zastrzeżony numer?

(Olixxx94) #1

Ktoś mi ciągle puszcza sygnałki z zastrzeżonego numeru. Czy jest możliwość sprawdzenia jaki to numer, bo to już mnie denerwuje mocno...

(Barteek) #2

nie ma takiej możliwości

(Tomaszfraszewski) #3

Jest jedna opcja ale wiąże się to z wizytą na komisariacie, bo tylko policja ma prawo zażądać od operatora danych nawet zastrzeżonego numeru. Ale to tylko w sytuacjach jeśli obawiasz się że to jakaś poważna sprawa itp.

(Olixxx94) #4

Cóż trudno... temat jest zamknięty...

(system) #5

A spróbuj odrzucić połączenie jak ta osoba będzie dzwoniła. Może przyjdzie sms od operatora z jego numerem (że ktoś próbował się dodzwonić itp).

(Olixxx94) #6

Chodzi ci o usługę Kto Dzwonił tak myślę... odrzucałam, ale nic nie przychodziło niestety... cóż, powiedziałam kilku znajomym, żeby mi nie puszczali z zastrzeżonego i na razie mam spokój...

(Freddpl) #7

możesz zadzwonić do biura obsługi i poprosić o biling i ci przyślą

(JarekMk) #8

Ale i tak nie będzie tam wykazu 'głuchaczy' :slight_smile:

(Damian963) #9

nie da sie

(AQX) #10

Hmmm...jest jeszcze jedna opcja...jesli masz numer w Plusie i dajmy na to ze ten zartownis ma numer w plusie....daj mu cynk zeby zadzwonil na twoj koszt....wtedy nie ma bata numer ci sie wyswietli...chociaz nie wiem czy sie cos zmienilo....bo jak ja z tym kombinowalem to dzialalo....no i jak masz juz numer to daj komus swojego fona takiemu kto ma powazny meski glos...i niech sie zapyta z kim ma przyjemnosc....a jak nie da rady to postraszyc policja...moze byc??

(Olixxx94) #11

Dobry pomysł... wypróbuję :slight_smile:

(Grzesiek82) #12

puszczanie komuś kilka razy dziennie sygnałów tez jest poważną sprawą bo narusza jej spokój. masz prawo żądać działń od policji a właściwie od porkuratury w celu ustalenia numeru bo masz prawo wtedy wytoczyć tej osobie sprawę nie z urzedu ale prywatnie

(Olixxx94) #13

Na razie ucichło... mam jeszcze jedno pytanko: mam znajomego za granicą (ma kartę z Vodafone) i kiedy puszcza mi sygnałka, to pokazują mi się dziwne numery, np 3333 czy 1015. Dlaczego tak się dzieje??

(AQX) #14

Moze taki ma on numer....ale w sumie znam przypadki nawet po sobie jak ktos dzwonil do mnie z numeru 5555 :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 16.11.2007 (Pią) 17:47

W sumie masz racje...ale ile takie cos kosztuje...do mnie dzwonili nawet o 3nad ranem po 20 razy sie zdarzalo...ale mialem filtr polaczen wlaczony...wiec nawet nie słyszałem sygnalu...ale pisalo (20)Zastrzeżony

(Olixxx94) #15

on nie ma takiego numeru :o

(AQX) #16

moze poprostu bład sieci

Złączono Posta : 17.11.2007 (Sob) 13:35

jesli masz fona w plusie to napisz do nich maila BOK@plusgsm.pl i opisz caly problem...moze im uda sie go rozwiazac

(Olixxx94) #17

Wielkie dzięki za pomoc :wink:

(AQX) #18

sorry ze cie do BOK-u odsyłam...ale nikt nie ma na to wpływu...jak juz wspominalem to do mnie brat dzwonil ktoory jest za granica i wywietlil mi sie numer 5555,a to przeciez jest numer zeby konto doładowac

(Olixxx94) #19

Spróbuję z tym mailem... może da radę

(AQX) #20

Ej tak sobie myśle...jesli jest geolokalizacja adresów IP...to ciekawe czy jest Geolokalizacja...numerów telefonow...i tych zastrzezonych tez...z taka roznica ze zeby dowiedziec sie o polozeniu kogos kto dzwnoni z zastrzezonego...podpieac w tym czasie nasz telefonik...i niech intruza namierza po sygnale...nie zrobi analize...z ktorych odbiornikow w miescie odbira sygnal i wyjdzie taki trojkat...i nim znajduje sie polozenie dowcipnisia...co wy na to??????????