Jak sprzawdzić slot karty pamięci ,czy jest ok,Sonyericsson

tak jak w temaciku :expressionless:

myślę zakupić tą kartę do mojego fona http://allegro.pl/item380134437_sony_ka … o_2gb.html

czy ona będzie według was pasować i zgadzać się z tym modelem…?

a najważniejsze,jak sprawdzić przed zakupem tej karty …najpierw czy jest wszystko z fonem ok,co do odczytania w ogóle kart pamięci,nad mienie że się trochę obawiam,bo zakupiłem ten fon na aukcji,i przysięgał sprzedający,że nie miał w tym fonie karty,ani nie dokupywał do niego,bo mu wcale nie była potrzebna,itp//… i nie ręczy czy jest sprawny slot… więc jakiś sposób jest na sprawdzenie czy w ogóle opłaca mi sie zakupywać kartę a póżniej się zdziwić że coś z fonem jest nie tak… ??

Jaki to dokładnie fon?? Nie jesteśmy wróżkami! !!

upss sorki :x fon to… SE w810i :wink:

Ta karta pasuje do niego. Ale tam napisałeś że niewiadomo, czy czytnik w fonie działa to najlepiej pożycz od kogoś i sprawdź czy działa, a potem kup :slight_smile:

właśnie z tym problem że nikt z moich znajomych nie posiada tego fona,i jak bym dał rade sprawdzić to bym nie zakładał temaciku na forum :wink: myślałem że jest jakaś opcja sprawdzenia np; w menu fona itp bez wkładania karty… ehh tylko pisze w menu fona że nie jest włożona karta pamięci, :?

To inaczej się nie da sprawdzić.

nie muszą mieć przecież taki sam telefon jak ty, tylko karę pamięci ms taką na jaką masz wejście w telefonie, nie ma ktoś ze znajomków no nie wiem np.k750i lub coś w podobie, one potrzebują takiej samej karty jak ty

ok więc dzięki za rady :slight_smile: poszukam jakiegoś znajomego… i sprawdzę :wink: