Jak stworzyc polaczenie internetowe bezprzewodowe na stacjon

witam…mam taki probelm:

w domu posiadam ruter linksys 54GC i odbieram internet bezprzewodowo do laptopa…do tej pory odbieralem tez tak samo internet przez stacjonarny ale musialem przeinstalowac system…no iteraz sytuacja jest taka ze neta mam na laptopie a stacjonarka nie odbiera…i nie wiem jak to zrobic zeby odbieral…pewnie to wszystko jest proste ale pierwszy raz przychodzi mi sie z tym zmierzyc…wiec nie za bardzo wiem jak to skonfigurowac…najgorsze ze to komp siosty, a wiece 16 letnie dziewczyny postradia byc straszne jak nie maja neta wiec licze na pomoc;]…dzieki wielkie…

Próbowałeś konfigurować to połączenie bezprzewodowe ? Napisz czy coś próbowałeś, pewnie masz szyfrowanie albo coś podobnego do zabezpieczenia i trzeba klucz wpisać, które pewnie nie pamiętasz ani nie masz zapisanego.

Jak masz gdzieś błąd to screen.

1.zainstaluj sterowniki od karty sieciowej.

2.podłącz sie do sieci.

Cześć może wiecie jak ma zrobić żebym mógl sie polaczc z laptopem ktory niema internety ale ma lana a jak ma internet a niema lana ??

musisz włączyć usługę net bios w konfiguracji twojej karty sieciowej/karty wlan :slight_smile: