Jak stworzyc polaczenie internetowe bezprzewodowe na stacjon

(Piotrnowacki83) #1

witam..mam taki probelm:

w domu posiadam ruter linksys 54GC i odbieram internet bezprzewodowo do laptopa...do tej pory odbieralem tez tak samo internet przez stacjonarny ale musialem przeinstalowac system...no iteraz sytuacja jest taka ze neta mam na laptopie a stacjonarka nie odbiera...i nie wiem jak to zrobic zeby odbieral....pewnie to wszystko jest proste ale pierwszy raz przychodzi mi sie z tym zmierzyc..wiec nie za bardzo wiem jak to skonfigurowac...najgorsze ze to komp siosty, a wiece 16 letnie dziewczyny postradia byc straszne jak nie maja neta wiec licze na pomoc;]...dzieki wielkie...

(Bolo92) #2

Próbowałeś konfigurować to połączenie bezprzewodowe ? Napisz czy coś próbowałeś, pewnie masz szyfrowanie albo coś podobnego do zabezpieczenia i trzeba klucz wpisać, które pewnie nie pamiętasz ani nie masz zapisanego.

Jak masz gdzieś błąd to screen.

(Piotrek Płatek) #3

1.zainstaluj sterowniki od karty sieciowej.

2.podłącz sie do sieci.

(Marcin6 13) #4

Cześć może wiecie jak ma zrobić żebym mógl sie polaczc z laptopem ktory niema internety ale ma lana a jak ma internet a niema lana ??

(Szala90) #5

musisz włączyć usługę net bios w konfiguracji twojej karty sieciowej/karty wlan :slight_smile: