Jak stworzyć prostą stronę?


(Funyoxo) #1

Witam.

Mam problem.

Mam wykupiony hosting w 1and1.pl (opcja Unlimited Windows) lecz nie wiem jak w prosty sposób stworzyć stronę. Próbowałem kreatorem 1and1 ale jest ubogi :confused: .

Chodzi mi o (stronę lub coś innego z gotowymi szablonami) na którym mogę dużo rzeczy zmienić/dodać i żeby ten szablon wrzucić na domenę 1and1 jeśli jest taka możliwość :slight_smile: .

Bardzo proszę o szybką pomoc .


(GioWDS) #2

No więc jak już wziąłeś pakiet z serii Windows to wypadałoby uruchomić VS i stworzyć jakąś witrynę przy pomocy odrobiny klikania. Jako szablon możesz zassać jakiś z dostępnych w sieci, do tego pare UpdatePaneli, parę Repeaterów - tutaj jako źródło danych świetnie swe zadanie spełnia Linq.


(Support) #3

Zainteresuj się edytorami Wysiwyg (np. Website X5), chociaż polecałbym tutaj zdecydowanie naukę HTML’a.


#4

funyoxo , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038


(Funyoxo) #5

Czy mógłbyś mi to bardziej wytłumaczyć ? Chciałem zrobić stronę zwykłą z informacjami.


(Masza778) #6

Widzę, że dużo osób idzie na łatwiznę nauka HTML i CSS przydała by się tym którzy próbują robić strony internetowe… Jeżeli będziesz to potrafił zrobisz wszystko :slight_smile:


(ziggurad) #7

Nie zrobisz wszystkiego tylko będziesz w stanie wykonać proste statyczne strony. Później dochodzi JS, PHP i SQL.


(Masza778) #8

I JavaScript :smiley:


(ziggurad) #9

JS=JavaScript.


(Funyoxo) #10

Dzięki za info. ale potrzebuje czegoś na początek łatwego. Na początek chcę żeby strona była zwykła z informacjami. Bardzo mi się spieszy. Czy jest jakiś szablon lub coś innego żeby to zrobić ? Oczywiście wrzucić na domene z 1and1 .


(ziggurad) #11

W internecie możesz znaleźć pełno szablonów, możesz jakiś kupić i spróbować go dostosować pod siebie.

Jeśli bardzo Ci się śpieszy to znajdź człowieka który to umie i za Ciebie zrobi.


(Masza778) #12

Właśnie :smiley:


(Funyoxo) #13

A np. ze strony wix.com, da się szablon przypisać do mojej domeny w 1and1 (za darmo czy coś płacę) ? Bo tam zacząłem coś tworzyć (ma dużo funkcji) i się zastanawiam.