Jak stworzyć stronę dla OTS TIBIA?

Siemano.

Nazywam się Andrzej i mam 11 lat.

Mam własnego otsa i chcialbym mu zrobic stronke aby moje ziomale i gracze z google mogli grac na moim ots.

Jak to zrobić…?

Wynająć grafików, webmasterów, programistów, kupić serwer lub miejsce na serwerze, domenę, pozycjonować stronę.

Drogi 11 latku!

Gromać fundusze. Naucz się php i w drogę.

kurshtml.boo.pl + Zajączek 4.1

Feelek , mati75 , Nook , takie porady to wy morzecie sobie prawić rodziciom…

Myslalem ze poradzicie jakies gotowe rozwiazanie…

Podałem Ci raczej najlepsze rozwiązanie bo sądząc po twoim wieku, za pewne nie umiesz PHP/MySql CSS nie mówię już o ASP. No chyba że jesteś geniuszem.

Chciałeś porady to ją masz, jeśli Ci się nie podoba to bez takich zdań ok?

Mlekowvita, co ty od nich chcesz. Napisali Ci kurs html, od którego musisz zacząć (Kurs Html) jak zrobisz stronę, szukaj jakiś darmowych serwerów i udostępnij. A nie tutaj cwaniakujesz…

Mlekovita ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Ponadto proszę grzeczniej zwracać się, do osób starających Ci się pomóc - jeszcze jeden niegrzeczny zwrot, a otrzymasz kolejne ostrzeżenie.