Jak stworzyć stronę dla OTS TIBIA?

(Otstiba) #1

Siemano.

Nazywam się Andrzej i mam 11 lat.

Mam własnego otsa i chcialbym mu zrobic stronke aby moje ziomale i gracze z google mogli grac na moim ots.

Jak to zrobić..?

(Feelek3) #2

Wynająć grafików, webmasterów, programistów, kupić serwer lub miejsce na serwerze, domenę, pozycjonować stronę.

(mati75) #3

Drogi 11 latku!

Gromać fundusze. Naucz się php i w drogę.

(Skr3czu) #4

kurshtml.boo.pl + Zajączek 4.1

(Otstiba) #5

Feelek , mati75 , Nook , takie porady to wy morzecie sobie prawić rodziciom....

Myslalem ze poradzicie jakies gotowe rozwiazanie....

(Feelek3) #6

Podałem Ci raczej najlepsze rozwiązanie bo sądząc po twoim wieku, za pewne nie umiesz PHP/MySql CSS nie mówię już o ASP. No chyba że jesteś geniuszem.

Chciałeś porady to ją masz, jeśli Ci się nie podoba to bez takich zdań ok?

(Kontakt) #7

Mlekowvita, co ty od nich chcesz. Napisali Ci kurs html, od którego musisz zacząć (Kurs Html) jak zrobisz stronę, szukaj jakiś darmowych serwerów i udostępnij. A nie tutaj cwaniakujesz...

(Kaka') #8

Mlekovita ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Ponadto proszę grzeczniej zwracać się, do osób starających Ci się pomóc - jeszcze jeden niegrzeczny zwrot, a otrzymasz kolejne ostrzeżenie.