Jak stworzyć taką animację?

Witam.

Ostatnio natknąłem się na stronę Tropical Islands. Znajduje się na niej interesujący Flash (proszę go dokładnie, od początku do końca obejrzeć :razz: ). Próbowałem swoich sił przy tworzeniu prostej animacji w Alligator Flash Designer 7.1.0.2 , lecz niestety okazało się że w efekcie końcowym na animacji pojawia się napis “korzystasz z wersji testowej, kliknij tu by kupić pełną wersję”, czy jakoś tak :? . Jakie programy będą mi potrzebne do uzyskania takiego efektu (odliczając program graficzny, chyba że będzie wymagana grafika wektorowa)? Mile widziany także jakiś polskojęzyczny tutek :slight_smile:

Z góry dziękuję za odpowiedź i proszę pamiętać - jestem nowicjuszem jeśli chodzi o Flash’a.

takie coś to mi się zdaje, że można w programie marcomedia flash player 8, tyle że on płatny i po angielsku, ale pewnie jakaś wersja 30 dniowa jest, a grafike to w Photoshopie można zrobić albo w darmowym Gimpie. Jeśli chodzi o tutoriale to gorąco polecam te tyle, że płatne, ale z pewnością nauczysz się flasha : http://www.ikod.pl

Z tego co pamiętam to ktoś podawał ze należy wejść przez notatnik w plik swf i poszukać napis :“korzystasz z wersji testowej, kliknij tu by kupić pełną wersję” i go skasować. Obecnie kończę się posługiwać Flashem - 30 dni upłynęło, może wezmę się za Aligatora