Jak stworzyć własne darmowe radio internetowe?

Witam.

Tak jak w temacie szukam sprawdzonych propozycji jak założyć własną skromną darmową rozgłośnię radiową? Nie chodzi mi tu o jakieś wtyczki do winampa, bo one nie działają. Chodzi mi tu o strony internetowe. Na samym początku odpada radyjko.net . Nie mogę tam wrzucić własnych piosenek.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Nie ma czegoś takiego, jak “darmowe radio internetowe”. ZAiKS zaciera łapki ;]

Jest jeszcze taki odtwarzacz multimedialny JETAUDIO w którym jest od razu program JETCAST. Wystarczy ustawić dane radia i kiknąć jeden przycisk. Więcej zobacz sobie na youtubie

One działają… tylko Ty nie wiesz jak z nich skorzystać, sam z tego korzystałem i nie było problemów :slight_smile: A co do JETAUDIO, jest o wiele łatwiej…

:arrow: http://www.dobreprogramy.pl/jetAudio,Pr … 13328.html

Ale czytałem o tym JetAudio instrukcję jak i co, a facet na końcu napisał że sam nie poleca tego sposobu. No dobra, a może coś z tym winampem da się zdziałać?

Da radę ale napisałeś że Winamp odpada i że “nie możesz wrzucić własnych piosenek”? Konkrety, konkrety nas interesują.

No jak robię wszystko wg instrukcji na stronach. Daję link kolegą i mówią że nic nie słychać. Napiszcie co i jak mam zrobić. Może błąd w konfiguracji? Nie wiem. Piszcze… Jest to mi potrzebne to radio. Robiłem też wg tej instrukcji:

http://www.radyjko.net/forum/showthread.php?tid=1289

Ale jak klikam connect i pokazuje się Not connect. A poza tym nie mogę znaleźć ego plungu(tej wersji) i tego serva. Proszę pomóżcie…

Siema !

Nie musisz pobierać niczego jak masz pinotv.pl

możesz przesyłać dźwięk i obraz i to za darmo bez ściągania

twoi koledzy mogą od razu w przeglądarce słuchać twoich audycji

a i inni ludzie mogą też wchodzić na twoją telewizję lub radio

a jeżeli nie chcesz żeby obcy ludzie wchodzili wejdź na videosteam.pl

i nawet nie musisz się rejestrować tylko odrazu nadawać :slight_smile:

jeżeli chcesz żeby muzyka leciała nie z głośników tylko leciała to w opcjach w komputerze

włącz głośność cd i miks stereo i gotowe możesz przesyłać dźwięk i obraz ale obrazu nie musisz :wink: