Jak szukac sterowniki do sprzetu w kompie przez Windows Upda

Witam

Mam mały problem, ponieważ nie wiem jak (i czy można) poszukać, a później zainstalować sterowniki przez Windows Update

Jeszcze jedno pytanie: I czy mogę tym sterownikom totalnie zaufać (czy to nie będą jakieś złe?

Dziękuję za odpowiedzi! !!

Jeśli do takiego sprzętu co wsadzasz i wyjmujesz z USB to pojawia się kreator dodawania sprzętu i zaraz w pierwszym okienku wyskakuje pytanie czy pozwalasz systemowi połączyć się z witryną Windows Update.

Do innego sprzętu, np. kart graficznych tego kreatora możesz sam wywołać w panelu sterowania, chociaż prawdę mówiąc moim zdaniem sterowniki do takich rzeczy jak karta graficzna pochodzące od M$ to badziew ;] dużo lepiej jest ściągnąć najnowszą wersję driver-ów ze stronki producenta - zawsze aktualne, ulepszone - można zyskać na wydajności itp :smiley:

Np. miałem taki problem, że zainstalowałem sobie Vistę, która miała komplet sterów do mojej karty graficznej i Windows działał normalnie, ale w grach już rozdzielczości zmieniać nie mogłem - ściągnąłem stery ze strony ATI i już wszystko grało :wink:

dziekuje za odpowiedz