Jak szybko zarobić pierwsze 500 zł?

nie wierzę, że da się w tydzień zarobić 300 zł tylko stojąc na skrzyżowaniu i myjąc szyby chętnym kierowcom… zresztą gąbkę, dobry płyn i sciągaczkę ska się weźmie? na strychu każdy znajdzie? nie sądzę… też trzeba na to kasę wydac…

no właśnie szkoła. czyli co, zamiast się uczyć i lekcje odrabiać to będziecie 3-4 h dziennie w tibię zasuwać żeby potem sprzedawac postaci i itemy innym maniakom? bez sensu takie gierki

jak nie wierzysz to idź sama i się przekonaj , wiaderko - można pożyczyć od kogoś jak sie nie ma ,gąbka jest tania jak barszcz ,ściągaczkę -też można pożyczyć lub kupić milion złotych nie kosztuje oraz płyn

Zawsze najpierw trzeba zainwestować, a jak nie masz na gąbkę i “sciągaczkę” za parę groszy to szkoda. ;/

jasne, tylko czy opłaca się kupować sprzęt do mycia szyb za grosze jeśli tylko grosze da się na tym zarobić. bo nie wierzę, że zarobi się dużo. to moje zdanie i tyle.

nie przesadzaj, akurat w tym “biznesie” inwestycja jest smiesznie mala a jak nic z tego nie wyjdzie to bedzie czym myc okna w domu :slight_smile:

sam tego kiedyś próbowałem i o dziwo wypaliło opłaciło sie stać na tej ulicy i myć szyby kierowcą samochodów :slight_smile:

ja umie troche projektować strony html potrafie nie jakieś extra ale potrafie zrobić strone :)tylko jak zacząć

Misiek1212 , dokształć się żebys umiał robić etra strony ;p i wtedy wystaw swoją oferte np. na Allegro :wink:

Co do tych gier - WoW jest na większą skalę, bo musisz płacić miesięcznie za granie, wbić wysoki level, no i nauczyć się dobrze farmić. Polecam oraz lineage II no i może guild wars. Tibia nie jest opłacalna gdyż wprowadzono ograniczony czas farmu.

mu online server globalny BLEESY ładwo dziś je zdobyć a za nie można kupić itemki fajne które można sprzedać za pokaźną sumkę :smiley: z kupnem kompa się nieśpiesz czekaj na spadek ceny geforce 8600 :smiley: lub lipnego ati hd (szajs biorą nooby go :smiley: ati to najgorsza filma w dziejach zawsze zgapiała od GF coś polepszyła i dodała troszkę szybszą wersje teraz nawet nic w planach niemają bo czekają co wypuści GF by zgapić i nadodatek najlepsze sklepy angielskie proponują tylko je ehh)

zainwestuj swoje pieniądze w pewny zysk , mianowicie kup za kase którą masz monety, za rok 2 lata bedą one o polowe droższe : ) ,

shaybus , lepieju zainwestować i kupić jakieś częsci z Allegro za grosze i wystawić je za trochę drożej i napisac w aukcji, że kupiłeś sobie laptopa i procesor od PC juz Ci nie jest potrzebny itd. :smiley:

tak to trzeba polookać siedzieć trochę na allegro.

z monetami sam się zastanawiałem kiedyś :smiley: może być niezły biznes :stuck_out_tongue:

500zł zarabiam w 2dni

jak?

uczciwą pracą

gdzie?

w uk

Jak znasz się dobrze na sprzęcie to można kupić trochę popsute podzespoły, naprawić i wystawić jako sprawne :slight_smile:

EEej. xD Kasy potrzeba. :stuck_out_tongue:

Myślałam nad roznoszeniem ulotek, ale mam szkołę… I boję się że mi to za dużo czasu zajmie, a po drugie to nie wiem do kogo się zgłosić jak chcę ulotki roznosić … [kto mi będzie wypłacał itd…]

A może znacie jakieś sposoby, łatwe żeby cokolwiek zarobić? [oprócz paypall, i tych innych] xdd . :wink:

Ja roznoszę ulotki i zarabiam na ulotkach około 2.5tysia,a roznoszę miesięcznie jakieś 50tyś ulotek

2,5 tysiąca na ulotkach? Dobry żart >.< :x

Nie to nie żart :slight_smile: mówię jak najbardziej poważnie,mam ponad 10 klientów miesięcznie,czasami się mniej czasami więcej zarabia,podczas wyborów jak były to zarobiłem 3.5tys ;>

No jeśli np od 10 klientów weźmiesz wszytskie ulotki i poroznosisz to całkiem realne są duże zarobki.