Jak szybko zarobić pierwsze 500 zł?

Jak zrobić pierwsze 500zł możę znacie jakieś sposoby na zarobienie tych pierwszych pieniążków dla nastolatka?? :smiley: :slight_smile: :smiley: :slight_smile:

PS Zbieram na kompa i planuje w kwietniu kupic nowy a brakuje mi 300zł !!

Napisz co umiesz… jak nic nie umiesz to zawsze ulotki zostają.

no nawet o ulotkach nie pomyslalem :slight_smile: ale to dobry pomysł a ile gdzies mozna diennie wyciągnąć??

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=pra … ulotek&lr=

z doświadczenia kumpel wyciąga 70zł w tydzień

roznosi po domach oferty sklepu:) jakieś 4-6h roboty:)/tydzień

aha no to nie jest zbyt ciezka praca ale czasochłonna :slight_smile: a chcialbym cos takiego zeby mi ze szkolą sie nie gryzlo bo do sql ide o 8:00 i wracam 14-16 :slight_smile:

Jeśli umiesz html lub php możesz sie podjąć wykoanie jakiejś stronki lub seriwsu :slight_smile:

reyder , nie wciągaj dziecka w hazard. Usuwam post.

albo możesz się wziąść za modelowanie 3d w jakimś darmowym programie i sprzedawać je za 9zł sztuka :wink:

PS. znałem osobę która brała za jeden model 200zł ale jak go zobaczyłem to pomyślałem że byłoby warto :stuck_out_tongue:

to chyba bedzie dla mnie najodpowiedniejsze :slight_smile:

Zacznij farmić kasę lub itemki w różnych grach MMO i sprzedawaj je na allegro. Jak się potrafi to można wyciągnąć z 40zeta za 5 dni roboty po 3-4h dziennie grania :smiley:

a jaką grę do tego polecasz?? WoW-a? Lineage II?? czy mooże silkroad olione :smiley: :smiley:

nekroskop , plemiona :smiley: ,a tak serio to itemki w Tibi drogo chodzą :wink:

To jest dobry pomysł… tylko z jaką grą działać ? Jak uważacie … bo sam może zrobiłbym taki interes z kuzynem :D:D

a wiec tak zaopatrz sie w wiaderko ,gąbkę , płyn do szyb jakiś dobry ,ściągaczkę do szyb z gąbka lub bez.najlepiej ustaw sie na przejściu gdzie są światła :slight_smile: w tydzień zarobisz na pewno te 300 zł a może i nawet więcej.i pamiętaj to nie żaden wstyd czy coś w tym stylu to po prostu praca w dodatku prosta

destroy , konta na plemionach słabo chodzą za 300 k pkt dostaniesz ok 20-30 zł. Itemki w Tibi sa o wiele droższe. Możesz nawet zarobić kilka stów kilkanaście dni :wink:

A coś z innych gier takich jak Tibia ?

W Tibię grałem i to jest jak dla mnie porażka totalna. No chyba, że na niej wychodzi się najlepiej to zawsze można spróbować.

nie długo praca fizyczna przez was zniknie z powierzchni ziemi :mrgreen: :smiley: :lol: :smiley:

Hehe do pracy fizycznej to na wakacje ;p teraz szkoła .

destroy , można jeszcze próbować przygode z Metinem 2 ale tak jak juz mówiłem w Tibi itemki sa droższe :wink: