Jak tą kamere w tym AQQ wŁączyć?

Powiedzcie mi proszę, czy w komunikatorze AQQ jest może możliwość prowadzenia z użytkownikami rozmów głosowych ? W sensie takim, żebyśmy się na wzajem słyszeli co mówimy do siebie ? Widziałem w tym komunikatorze pliki typu skypescore. Ciekawi mnie też, czy można przeprowadzić rozmowy video przez AQQ ?

Jeśli tak, to w jaki sposób ?

http://www.aqq.eu/help/6.12_Rozmowy_Audio-Video

AQQ ma wbudowaną opcje rozmów AUDIO/VIDEO wystarczy podczas rozmowy kliknąć w ikonkę kamery :slight_smile:

Wtyczka skypecore pozwala za to na rozmowy przez protokół popularnego Skypa.

Ja mam kamerke wbudowaną do laptopa jednak nie nie wiem jak uruchomić wideo rozmowe, tak żeby ktoś mnie już widział ?

I niemam jak prowadzić rozmowy audio/video czy ktoś może mi pomóc ?

Ikonki kamery też nie mam .

Jeśli masz program z funkcją rozmowy-video to automatycznie powinien znaleźć twoją kamerkę.

Możesz mieć ją wyłączoną, sprawdź w Menu start->wpisz menedżer urządzeń i otwórz go-> znajdź pole urządzenia obrazowania-> rozwiń listę, prawy klik na urządzenie które tam masz i opcja włącz.

Co pokazuje tu:

img.php?im_id=146114&thumb=1

W tym miejscu masz opcje ustawień dla kamery.

semtex w tym miejscu, które pokazałeś na screenie pokazuje mi nazwe mojej kamerki. Tylko teraz jak włączyć kamerke w AQQ tak, żeby inni co zemną piszą mnie widzieli w tej kamerce ?

Ale oni nie będą widzieli Cię podczas pisania, tylko podczas nawiązania połączenia audio video. Masz w oknie opcję testu, czy tam kamerka działa?

Tak, mam opcje testu w okienku i kamera mi działa. Natomiast nie wiem jak zrobić, żeby mnie inni widzieli i słyszeli ? Dowiem się w końcu jak wlaczyc ta zakichana kamerke w tym AQQ :?: :?: :?: Czy się nie da wogole tego zrobić :?: :?: :?:

Widze że nie da rady kamery włączyć bo sami nawet nie wiecie JAK !!