Jak tą kamere w tym AQQ wŁączyć?

(Darom82) #1

Powiedzcie mi proszę, czy w komunikatorze AQQ jest może możliwość prowadzenia z użytkownikami rozmów głosowych ? W sensie takim, żebyśmy się na wzajem słyszeli co mówimy do siebie ? Widziałem w tym komunikatorze pliki typu skypescore. Ciekawi mnie też, czy można przeprowadzić rozmowy video przez AQQ ?

Jeśli tak, to w jaki sposób ?

(Atis) #2

http://www.aqq.eu/help/6.12_Rozmowy_Audio-Video

(struart) #3

AQQ ma wbudowaną opcje rozmów AUDIO/VIDEO wystarczy podczas rozmowy kliknąć w ikonkę kamery :slight_smile:

Wtyczka skypecore pozwala za to na rozmowy przez protokół popularnego Skypa.

(Darom82) #4

Ja mam kamerke wbudowaną do laptopa jednak nie nie wiem jak uruchomić wideo rozmowe, tak żeby ktoś mnie już widział ?

I niemam jak prowadzić rozmowy audio/video czy ktoś może mi pomóc ?

Ikonki kamery też nie mam .

(Xwilczur) #5

Jeśli masz program z funkcją rozmowy-video to automatycznie powinien znaleźć twoją kamerkę.

Możesz mieć ją wyłączoną, sprawdź w Menu start->wpisz menedżer urządzeń i otwórz go-> znajdź pole urządzenia obrazowania-> rozwiń listę, prawy klik na urządzenie które tam masz i opcja włącz.

(Semtex) #6

Co pokazuje tu:

img.php?im_id=146114&thumb=1

W tym miejscu masz opcje ustawień dla kamery.

(Darom82) #7

semtex w tym miejscu, które pokazałeś na screenie pokazuje mi nazwe mojej kamerki. Tylko teraz jak włączyć kamerke w AQQ tak, żeby inni co zemną piszą mnie widzieli w tej kamerce ?

(Semtex) #8

Ale oni nie będą widzieli Cię podczas pisania, tylko podczas nawiązania połączenia audio video. Masz w oknie opcję testu, czy tam kamerka działa?

(Darom82) #9

Tak, mam opcje testu w okienku i kamera mi działa. Natomiast nie wiem jak zrobić, żeby mnie inni widzieli i słyszeli ? Dowiem się w końcu jak wlaczyc ta zakichana kamerke w tym AQQ :?: :?: :?: Czy się nie da wogole tego zrobić :?: :?: :?:

Widze że nie da rady kamery włączyć bo sami nawet nie wiecie JAK !!

(Dimatheus) #10