Jak tanio dźwonić z komórki na komórkę, polska-beglia(plus)


(Tofifik12) #1

witam, z racji że dziewczyna wyjechała z granicę do belgi, szukam jak najtaniej możemy porozmawiać. Znalazłem program

http://pasjaswiata.pl/tanie-rozmowy-mie ... z-komorki/

Miał ktoś doczynienia z tym programem lub coś możecie polecić?

Oboje mamy telefony komórkowe w plusie. Jak znacie jakiś dobry tani, sprawdzony sposób żebyśmy mogli sobie rozmawiać, pomóżcie :slight_smile: Dodam że w poniedziałek znowu jak wyjeżdżam do Angli i co wtedy? Najlepiej żeby pogodzić sytuacje, ja Anglia a Ona Belgia.

Z góry serdeczne dzięki :slight_smile:


(tifoso) #2

http://www.lycamobile.pl/po/

Ona kupuje starter w Belgii, Ty w Polsce bądź w UK i między sobą macie bardzo tanio. Przykład: starter kupiony w Polsce, drugi we Francji, koszt 30 minut połączenia to 29gr, a z Francji do Polski 30 min 15centow.


(Tofifik12) #3

tifoso czyli mam kupić taki starter tej sieci “lycamobile”, dziewczyna kupuje starter sobie w belgi i gadamy czy jak ? mógłbyś jakoś “łopatologicznie” :lol: wytłumaczyć :expressionless: i gdzie kupić można taki starter?


(tifoso) #4

Ty kupujesz starter (polski) lycamobile, kupić można np. w Żabce, a dziewczyna kupuje starter lycamobile (belgijski). Jak wyjedziesz do UK to musisz kupić starter angielski lycamobile. Nie są pobierane opłaty za wygadane minuty, tylko za ustanowienie połączenia do 14minut, potem 19gr za minute albo się rozłączasz i dzwonisz ponownie. Taniej się chyba nie da dzwonić z komórki między tymi państwami.


(Tofifik12) #5

mi na polske to już się nie opłaca kupować jak jutro lecę… muszę w angli znaleźć taki starter a dziewczyna w belgi a jak nie to na allegro kupić ?

Dodane 29.09.2013 (N) 14:13

Posiadam taki problem z tą siecią: dziewczyna kupila ta karte sobie w belgi, ona moze do mnie dzwonic a ja do niej nie, poczta albo nie ma takiego numeru, kierunkowy jest.

O co chodzi? :frowning: