Jak te urządzenia usunąć na stałe?

Wygląda na to, że masz podłączoną do komputera konsolę do gier Logitech. Kliknij na ikonie tego urządzenia w oknie Urządzenia i drukarki. Sprawdź opis tego urządzenia. Daj znać, co to faktycznie jest?

Witam! We właściwościach urządzeń.Producent: Nie dostępne.Kategorie:Nie znane.Sterowniki: Nie zainstalowane(kod 28).Lokalizacja:na Logitech GamePanel Virtual Bus Enumerator.System nie może znaleźć sterowników do tego urządzenia.Ja w zestawie komputera posiadam 3 urządzenia Logitech.Kamerkę,klawiaturę i myszkę.Są one widoczne w panelu sterowania “Urządzenia i drukarki”.Nigdy nie miałem podłączonej żadnej konsoli do gier.Jestem starszą osobą i nie korzystam z gier komputerowych.Mam natomiast klawiaturę Logitech G-15 (przystosowana do gier).Być może tu leży problem.Nie bardzo mogę sobie z tym problemem poradzić.To nie jest tak bardzo uciążliwy problem,ale lubię mieć porządek na “kompie”.Pozdrawiam i dziękuję z góry za chęć pomocy.Czekam na dalsz sugestie.

No, to wydało się! Oczywiście, chodzi o G15. Tak, to jest to urządzenie, czyli nie staraj się tego odinstalować!

PS. Ja też jestem starszą osobą! Kto wie, czy jeszcze nie starszą :slight_smile:

Dzięki za kontakt,ale po przemyśleniu,to chyba nie chodzi o G-15,bo klawiatura działa i widoczna jest na panelu.Pracuje normalnie z zainstalowanymi wszystkimi najnowszymi sterownikami.Ba, Logitech nawet aktualizuje automatycznie wszystkie najnowsze sterowniki na bieżąco.To samo kamerka Logitech HD Pro Webcam C 910. Mysz M-510 też .Odinstalowując w panelu “menadżer urządzeń” tych "nieokreślonych urządzeń"wszystko śmiga bez zakłóceń.Problem w tym,że jak uruchamiam system powtórnie,to znowu pojawiają się te wirtualne nieokreślone ikony.Myślę,że trzeba by było to usunąć z rejestru,tylko nie wiem jak.Pozdrowionka.Nie wiem na jakim poziomie zaawansowania Jesteś,jeśli chodzi o informatykę,ale myślę,że może mi pomożesz.Czekam na kontakt.

odepnij klawiaturę później usuń z menadżera urządzeń zrestartuj komputer i sprawdź czy dalej jest jeśli nie ma to znaczy że klawiatura

może to jest do tych klawiszy “G” albo do tego wyświetlacza LCD

PS strzelam że to jednak ten ekranik http://pclab.pl/art17138.html

Dzięki za sugestie,ale to chyba dobry trop.Zaraz sprawdzę.

Dodane 18.07.2011 (Pn) 17:58

Zrobiłem tak jak mi mówiłeś,ale bez efektu.Szkoda,że klawiaturę starą oddałem Chrześniakowi.Sprawdziłbym z inna klawiaturą.Na dzisiaj temat uważam za zamknięty.Jestem prawie pewny,że do tematu jeszcze powrócę na tym forum.Pozdrowionka dla Was.Dzięki za pomoc i czas ,który mi poświęciliście.