Jak telewizor Samsung wybrać?

Witam. Potrzebuję nie drogiego telewizora(do 1600 zł). chciałbym żeby pochodził od Samsunga. Ma mieć bardzo dobry obraz i kolory. Myślałem o PS43D450 ale nie wiem czy on jest dobry… Siedzę od telewizora jakieś 2 m, Jeżeli chodzi o rozmiar to max 43 cale a minimum to 32 cale. Proszę o pomoc.

32 bądź 37 cali

Samsung z serii C650. Możliwość podłączenia do routera - internet w tv, stream filmów z kompa itp

Szukaj na necie. W marketach są zazwyczaj ~200-300zł droższe

Witam. sebo47 , przepraszam za pytanie…czy Ty słabo widzisz? Ja też mam do tv 2 m i tv LCD mam tylko 22" i chodzę w okularach. Czy Ty chcesz brać udział w programach że przy takim dużym ekranie 43" chcesz siedzieć tylko 2 m od niego. Z poważaniem MarianW

Witam MarianW. Otóż noszę okulary minusy :slight_smile: Nie no może trochę przesadziłem - jakieś 3 m. Akurat mam monitor 22 cale i dokładnie na nim wszystkiego nie widzę dlatego potrzebuję min. 32 cale chociaż chciałbym coś trochę większego…

Jeśli bliżej Ci 3m to 32" nie polecałbym.

U mnie na niecałych 2m, 37" jest jak najbardziej w porządku(tv cyfrowa/xbox)

Ok, a opłaca się inwestować w smart tv czy internet tv?

Sprecyzuj pytanie

Jeśli są to funkcje w TV to zapewne oznaczają to samo, tylko inaczej się nazywają u niektórych producentów

Chodzi mi o to czy opłaca się dołożyć kilkaset złoty do telewizora i mieć którąś w tych funkcji? Obydwie są tylko w telewizorach samsunga.

To sam musisz odpowiedzieć sobie na to pytanie czy będziesz z tych funkcji krzystał