Jak to jest mieć Gigawolność Netii ?

Znowu natrafiłem na reklamę gigawolość.
Jako że mam konto na forum to zapytam.
Gigawolność oferta Netii, grafika ‘krzyczy’ 0złotych internet bez opłat …
Okej brałbym, tylko który użytkownik DP się pokusił i zamówił i czy nie wpadł w kruczki opłaty po kilkadych co mieś, bo ma być ‘0’.
Za darmo zamówiłbym.
Jak to jest ?

Kiedyś też dałem się wciągnąć Netii w promocję,miało być 6 miesięcy za free i później 49,90 i łącze miało być do 100 Mb/s,łącze było na poziomie realnie do 20 Mb/s a płaciłem jak za te do 100 Mb/s,wiem,wiem magiczne słowo " DO " lecz operator miał ofertę również " DO " 20 Mb/s za dużo mniejsza stawkę a płaciłem jak za " DO " 100 Mb/s,omijaj szerokim łukiem promocje i możliwości Netii .

u pomarańczowych też się płaci 49zł sam net, a predkość w speedtestach jest 1,4Mb downlod 0,6 upload 122ping w gta online bym nie pograł ani nie pobrał nic ze steam.
Ostatnio ściągałem plik exe ze spidem 112kb/s to już w smartfonie na 3g było szybciej heh.
Nie ja za to płace naszczęście - ja bym uciekał , taka prędkość 6złoty miesięcznie jest warta, nie więcej Chyba nie ma nigdzie okazji dla mnie

Mogłeś sobie sprawdzić parametry łącza, przed podpisaniem umowy …

Dodam ze megabit na sekunde to nie to samo co megabajt na sekunde. Jeden Megabajt na sekunde ma 8 megabitów co oznacza że jeżeli operator daje nam 100 mb/s nie mówi czy to są bity czy bajty. W rzeczywistości jest tak że dają nam 100 megabitów w przeliczeniu wychodzi nam około 12,5 megabajtów czyli prędkość faktyczną z jaką będziemy mieli pobieranie

Eee. Daje 100Mb to daje 12,5MB. Nie bój się, bardzo pilnują wielkości liter.

w głowie kalkulowałem więc no. Nie chciało mi się odpalać kalkulatora

W ciagu 14 dni od podpisania przeciez mozna zrezygnowac. To chyba wystarczajaca ilosc czasu na przetestowanie dzialania uslugi :slight_smile: