Jak to jest z cenami (zniżkami) na udemy

Cześć, pytanie do osób które kupowały/kupują kursy na Udemy, a wiem, że takie osoby są na tym forum.
Jak to jest z cenami na Udemy, tam te promocje -90% są stałe czy trzeba czekać jakiś czas na jakąś wyprzedaż która pojawia się regularnie. Wiem, że jest -90% dla nowych użytkowników, a jak to jest potem? Trzeba czekać na przecenę czy bez problemu można ogarnąć kolejne kody zniżkowe.

Owszem jest też opcja robić nowe konto na nowym adresie email, ale nie chce mi się bawić w to i wolałbym trzymać kursy w jednym miejscu.

Moje pytanie wynika z tego, że chcę kupić kilka kursów na udemy, ale nie chciałbym kupować ich wszystkich na raz, bo nie wiem do końca w którą stronę tematu będę bardziej potrzebował zgłębić wiedzę. Generalnie mógłbym korzystać z darmowych materiałów i dokumentacji, ale chcę jednak ogarnąć podstawy tematu w 1-2h żeby wiedzieć czy dany tool jest dla mnie i co konkretnie powinienem zgłębiać bez robienia kilkugodzinnego researchu.
Jestem w stanie zapłacić te 50-70 zł za 2/3 godziny kurs, ale 300 zł bez promocji to moim zdaniem przegięcie bo za 300zł to mi wyszło za wszystkie kursy które by mnie wstępnie interesowały. I nie wiem czy brać wszystkie na raz, czy mogę kupować po kolei po 2-3 kursy.

Ktoś powie jak w praktyce wygląda sytuacja z promocjami na udemy?

Te kursy mają nieciekawe opinie w sieci. Warto poczytać.

Wiem, ale akurat te rzeczy które mnie interesują są w formie jakiś w miarę sensownych szkoleń jedynie na udemy (niestety). Agenda akurat wygląda ok i jest w niej to co mnie najbardziej interesuje. Ja je bardziej traktuję jako streszczenie podstawowych informacji, jak się zdecyduję na coś wtedy mocniej zapoznam się z dokumentacją.