Jak to jest z domeną i generowanym adresem?

Witam!

Mam stronę na pdg.pl, i domenę z nazwa.pl. Strona ma przekazywane zmienne w adresie. Na pdg wszystko ok, ale jak wchodzę na strone przez adres domeny to jest tylko nazwa domeny, przekazywane zmienne nie pojawiają się. Jest to moja pierwsza domena, więc jeszcze nie wszystko wiem. Domena ma skonfigurowaną poprzez Zewnętrzne serwery DNS, i na pdg też mam tę domenę dodaną. Ktoś wie jak zrobić żeby poprzez domenę z nazwy.pl, były też pokazywane te zmienne przekazywanr przez $_GET w adresie?

Pozdrawiam

Możliwe że masz zmienne get przekazywane przez adres bezwarunkowy czyli www.domena.get a lepiej jest takie rzeczy dawać przez adres warunkowy $_GET[zmiena]. Pokaż jak przekazujesz zmienną z get.

Strone zrobiłem sobie tak, że mam w menu adresy typu: index.php?id=aktualnosci; potem z poziomu php w odpowiednie miejsce includuje sobie tę zmienną, któa określa plik aktualnosci.inc na serwerze. I np: nazwa.pdg.pl/index.php?id=xxxxx, ale już nazwa.eu jest, nie ma nazwa.eu/index.php?id=xxxxx

Wygląda dobrze…podpiąłeś domenę dobrze? bo możesz masz ją jako alias i wtedy możliwe że to nie będzie dziać.

Przekierowanie mam na zewnętrzne serwery dns, a w pdg domene też mam dodaną, i ustawioną jako podstawową.