Jak to jest z tel. za 1zł w Plus GSM

Witam, mam zamiar kupić jakiś fajny telefonik i zastanawiam się nad wybraniem Plus GSM w promocji telefony za złotówkę.

I otóż chcę wiedzieć jakie warunki musiałbym spełniać aby taki telefon kupić?

PS: Szukałem na stronie Plusa lecz niestety nic takiego nie znalazłem … ;/

Cena telefonu zależy od taryfy jaką chcesz wybrać.

Poczytaj cenniki, a wszystko stanie się jasne.

Zazwyczaj niższe ceny telefonów (np. za złotówkę) są w droższych taryfach.

warto dodać że by dostać telefon za 1 zł czy też w innej promocyjnej cenie należy związać się z daną siecia zwykle na dwa lata …

co jak dla mnie jest nieopłacalne … co z tego że bed emiał super telefon jak przez dwa lata ceny połączeń spadną a dalej będzie trzeba płacić za połączenia tyle ile kosztowały w momencie podpisywania umowy …

takie oferty są korzystne dla ludzi którzy chcą mieć telefon za 2 “kafle” za grosze by się mieli czym pochwalić :stuck_out_tongue: (o zgrozo znam takich ludzi)

Chodzi mi o promocję zostań operatorem czy jakoś tak :stuck_out_tongue: Chodzi mi o to jakie warunki musiałbym spełnić … Czy tylko przychodzę do Salonu Plusa podpisuje umowę i wychodzę … Czy muszę posiadać jakieś zaświadczenie od zarobkach itd itp …

18 lat

karta kredytowa , zaswiadczenie o dochodach , bądz też ostatnie rachunki za mieszkanie telefon itp … by pokazać że niezalegasz z płatnościami :stuck_out_tongue:

Oki dzięki :wink:

Pomoc BOK plusa

Dinooo tak szczerze mówiąc to ja ci nie polecam tego operatora.

Miałem umowę z nimi przez 2 lata, i miał być niby abonament 25 zł,a co miesiąc przychodził mi ok. 50 zł, nawet jeśli nie używałem fona przez miesiąc do dalej takie rachunki przychodziły :o :-o , całe szczęcie skończyła mi się umowa z nimi i przeniosłem sie do orange, rachunki są jak najbardziej w porządku, podpisywałem umowę na 40 zł miesięcznie i taki mi rachunek przychodzi :slight_smile: :slight_smile: :smiley: :mrgreen:

no ale co w tym dziwnego ? :stuck_out_tongue: abonament sie płaci bez względu na to czy dzwonisz czy nie …

niemożliwe …

czytałeś umowe ?

a może abonament 25 zł i dzwoniłeś powyżej kwoty na jaką wykupiłeś abonament i ci liczyło rozmowy ? no chyba że miałeś mixa …

w każdym bądź razie niemoże być tak że zawierasz umowena 25 zł a płacić musisz 50 zł …

musiałeś coś pokręcić :stuck_out_tongue:

w mixplusie nie ma takiej możliwości i nie dostajesz żadnych rachunków do płacenia , doładowywujesz sobie konto sumą określoną w umowie na w taki sam sposób jak w prepaid , w dodatku nie podpisujesz umowy na lata tylko na ilość doładowań.

Właśnie podpisujesz umowę na np 32 doładowań po 30 zł i doładowujesz konto bez żadnych rachunków …