Jak to jest z tym plusem?

Wytłumaczcie mi jedną rzecz. Kupiłem sobie karte plusa i na koncie mam coś 18.33 i gdy wyśle smsa a nawet więcej to wciąż jest ta sama cena, albo jak np. aktywuje jakąś usługe, która kosztuje 6 zł to nadal na koncie mam 18.3 czy mozecie mi wytłumaczyć o co w tym chodzi?

kuzyn ma Plusa i ponoć pierwszy miesiąc ma się zadarmo

No jak zadzwoniłem do dziewczyny to mi pobrało kase

Za sms płaci się po wykorzystaniu 2,50 zł.

Przyjdzie Ci sms opłata za wysłane sms proszę wyłączyć telefon.

uważaj na sms “wyłącz i włącz telefon” jeśli go dostaniesz to pobierze wszystkie opłaty

może plus nie pobiera opłat zaraz po wykonaniu usługi ( chyba są świeta i jest sieć zapchana i może ma opóźnienie )

W Plusie jest cos takiego co sie nazywa AKTUALIZACJA KONTA. Polega to an tym ze suma pieniedzy na koncie zmniejsza sie jezeli wyesemesowana kwota wyniesie 2,50 albo jesli kwota nie przekroycz 2,50 a uplynie 10 dni od pierwszeho sms-a po aktualizacji. Po tej aktualizacji WYŁĄCZ a nastepnie WŁĄCZ telefon :slight_smile:

Natomiast nie potarfie wytlumaczyc czemu nie zabrali ci kasy za:

:roll: :roll: :roll: :roll:

Ma przyjść sms potwierdzający aktywowanie usługi, może wtedy pobiorą kase

ja tez mam ten problem… doladowalem sobie konto i od tamtej pory napisalem moze z 80 smsow do innych sieci (bo do plusa mi wlicza w Easy) i nie przyszla mi jaeszcze oplata za smsy

Jeżeli chcesz wiedzieć na bieżąco jaki jest stan konta to zadzwoń pod *2601 i poproś aby Ci aktywowano taka opcję tzn chcesz znać stan konta na bieżąco. Ja mam tą usługę i nie muszę czekać aż mi za jakiś czas ściągnie pieniądze. Sprawdzam tylko pod kodem *100# ok.

beer1952 czytales to:

http://www.simplus.pl/simplus/showDoc.d … epny_limit

:roll: :roll: :roll:

Nie wszystkie telefonu obsluguja te usluge :?

heheehe wysylajcie dalej a sie okaze ze macie 15pln a macie zablokowane konto, hehehehe czytajcie artykluly na stronie plusa a nie zabladzicie 8) :-({|=