Jak to możliwe?

Mam kompa: AMD Athlon 64 x2 4000+, GeForce 7600 GS, ASUS M2N4-SLI, 1GB RAM no i to wszystkie informacje jakie tu będą potrzebne (chyba). Jaka to możliwe że bez żadnych problemów na maksymalnych ustawieniach czyli detale itp. chodzą mi takie gry jak: Medal Of Honor Airborne, Call Of Duty 4 itp. ??? Oczywiście przy rozdzielczości 1028x768 ??? A tymbardziej że MoHA wymaga pixel shaderów 3.0 a moja grafa ma 2.0 i jeszcze procek MoHA wymaga 2.8 a ja mam tego 4000+ który daje chyba 2.2 Ghz ale też jeszcze jedno pytanie związane z prockiem jak to jest czy on daje 2x 2.2 Ghz czy tylko 2.2 Ghz ponieważ niektórzy mówią że to pierwsze a inni że to drugie

Twoja karta graficzna ma PS3.0 :wink:

A jeśli chodzi o procka to jego wydajność patrz mniej więcej przez wskaźnik PR czyli 4000+

Aha masz rację że 3.0 bo teraz z ciekawości zerknęłem na pudełko i jest napisane coś takiego (to chyba do tego) “Supports Shader Model 3.0” a napisałem że 2.0 bo nie dawno pobrałem z neta gdzieś tester komputera i wyświetlało Pixel Shader 2.0

Taktowanie athlona 4000+ wynosi ~2.1 GHz a nie 2.2 jak Ty napisałeś :wink: Nie sumuje się taktowań rdzeniów procesorów dwurdzeniowych, czyli masz dwa razy po 2.1 GHz a nie “dwa razy 2.1 GHz czyli mam 4.2 GHz […]”.

A możesz jaśniej ???

Witam

Chodzi o to, że jak masz procesor dwurdzeniowy i ma on 2,1GHz to oznacza, że te dwa rdzenie będą dzielić się tymi gigahercami tak, aby procesor chodził jak najwydajniej, żeby się nie zawieszał itd.

Przynajmniej ja tak zrozumiałem jak przeczytałem kilka tematów na tym forum, jeśli źle zrozumiałem to proszę o poprawienie mnie :wink:

Pozdrawiam

po prostu masz w procku 2 rdzenie po 2,1ghz i ich się ani nie mnoży anie nie sumuje, praca jest rozkładana równocześnie na 2 rdzenie

Acha to już wiem a więc to chyba koniec topicu

KijekPL23 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Moderatorzy są właśnie od tego, aby przestrzegać Regulaminu. Kolega Agaton podał Ci odpowiednie punkty. Poniżej masz cytat z usuniętego przeze mnie posta (OT), jak można skonstruować pytanie:

Tymczasem “Jak to możliwe ???” nie mówi nic. Wiele rzeczy jest niemożliwych, a się dzieją lub są możliwe, ale niemożliwością jest, aby było możliwe ich stanie się - z różnych przyczyn. I uwierz, że ta tematyka nie uzurpuje sobie wątku przewodniego w postaci Twoich problemów z grami, szanowny Kolego. Stąd po prostu daj wiarę w to, że zmiana tematu jest w tym miejscu odpowiednia, aby inni mogli cieszyć się z informacji tu zawartych i mogli je wyszukać bez problemu.

Pozdrawiam oczywiście, a posty OT kasuję.

UPDATE

KijekPL23 po prostu zmień temat na taki, jaki podałeś i będzie cacy - nie warto już pisać postów, bo temat został zamknięty. Ten Twój kasuję, bo Forum to nie jest chat - są pytania, to na PW.