Jak to njtaniej rozdielic?

Witam!!

Chciałbym jak rozdzielic radiłówkę tylko mam około 100zł na to . (router + 15 m kabla )

Na forum znalazłem fajny router TP-Link WR340G za 70 zł z przesyłka , ale zauważyłem że ona ma tylko jedno wejście RJ-45 , a ja potrzebuje 2 x Rj-45 (dla laptopa i desktopa ) . Router ma pracowac w standardzie g - 54MB/s no i żeby miał te 2 wejścia rj-45 oraz żeby tryb pracy jak sie nie myle client .

I jak pózniej z ustawieniami tego routera tzn. ja mam przypisywanie IP po po macu , to w routerze mac mozna ustawić ??

raczej nie oferuje tyle może max 250KB/s , ale nie wiem czy to prawda ale stndard g jest lepszy od b .??

Acha , thx .

A jak z ustawieniem tego ap-ka tzn. zmieniam maca na taki jaki mam teraz w karcie wlan i daje mu taki sam ip, dns itp. . ?? I w lapku i kompie daje jakie ustawienia ??

ok, rozumiem , a jest jeszcze kwestia ttl tzn. jakieś 3 miesiące temu miałem 1TTL , a obecnie mam 122 TTL jak sprawdzam na idg.pl , a jak na onet to mam 58 , a jak na sterowniki.net.pl to mam 52 TTL co to może znaczyć ??

A co do połączenia ap-ka z laptopem i desktopem to uzyć kabla skrosowego 6 czy 5e ?

Myślałem nad : Belkin Cat5e FastCat kabel RJ45 niebieski 15m(6 kategori nie ma na agito ) i Full Enterprise kabel krosowy UTP kat. 6, 3m Full Enterprise kabel krosowy UTP kat. 6, 3m ??

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.