Jak to połączyć?

Witam serdecznie mam pytanie posiadam Neo 1mb i net płynie mi przez modem Sagem do jednego pc. Ale ostatnio zakupiłem drugi PC dla córki a dodatkowo czasami korzystam z lapa. Dlatego mam pytanie jak to wszystko podłączyć aby na każdym stanowisku korzystać z netu. Oczywiście jeśli to możliwe chciałbym podzielić net ale jeśli wymagałoby tego sytuacja potrzebowałbym na jednym stanie pełne łącze docelowo 6 mb. Za pomoc dzięki

To tak jest pare opcji :wink:

-Jesli chcesz mieć caly czas dostep do neta bez wzgledu na inny komputer to wyjsciem jest Router+modem wireless(potem bedzie wewnetrzne ip i trzeba bedzie przekierowywac porty przy hostowaniu jakiejs gry) lub lifebox TP ktory ma wirelessa i opcje podlaczenia kablem i jest program zeby miec zewnetrzne ip za tym urzadzeniam jedyny minus ze ten “router” lifebox ma slaby system i sie czasem zawiesza

-Jesli nie zalezy Ci na tym ze jeden komputer musi chodzic caly czas mozesz poprostu uzyc kabla krossowanego i udostepnic polaczenie z komputera ktory jest podpiety do neo

-lub tez kabel krossowany ale wpiety do najtanszego routera wireless tak samo jak powyzej jeden komp musi chodzic ale za to 2 ma wireless’a

jak cos to PW moge dac gg i pomoc

Dośc to zagmatwane a czy nie lepiej zakupić coś takiwgo http://www.allegro.pl/item558735015_asus_wl_am604.html

No to by odpowiadało właśnie opcji nr. 1 napisanej przez użytkownika @coconut tylko, że router musi mieć nie modem wifi a wbudowany modem ADSL(Aneks A)+WiFi.

Ja tam lubię TP-Linki więc TP-Link W8901G lub TP-Link TD-8910G albo TP-Link TD-8920G lub Linksys WAG200 ale zobacz z tym Aneksem jak to jest bo różne perypetie czasami ludzie robili ;p kupili podobną nazwę a tu się okazywało, że im nie “podejdzie” kabel sieciowy z Internetem.