Jak to się stało? Dwa foldery o tej samej nazwie, oraz niewidzialne dane

Witam,
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad pewnym problemem szukam rozwiązania i wytłumaczenia u “Wujka Google” lecz w tym momencie i On wymiękł. Opiszę przypadek tutaj w screenach macie potwierdzenie tego co tutaj napiszę:
Posiadam na jednym dysku o systemie plików NTFS w “głownym” katalogu dwa foldery o tej samej nazwie co gorsza pojawiły się one zupełnie nagle po formacie komputera zgrałem tam sobie po prostu swoje dane.
Wszedłem w jeden folder - pusty, więc wszedłem w drugi folder także okazał się pusty. Już chciałem wyrzucić dysk za okno gdy postanowiłem sprawdzić ile dany folder zajmuje. Okazuj się że jeden folder jest pusty, a drugi ma “niewidzialne” moje dane które to właśnie zgrałem.
Następny krok odzyskania moich danych to po prostu przeciągnięcie folderu pustego do folderu z tymi danymi i nagle pojawiają się moje wszystkie zaginione pliki w jakiś cudowny sposób. Po pewnym czasie wyrzuciłem znów folder pusty do głównego folderu dysku i znów pliki znikają.

Teraz moje pytanie, jak to zrobić jest w ogóle możliwe - utworzenie dwóch folderów o jednakowej nazwie?
Dlaczego pliki pojawiają się tylko wtedy gdy folder jeden znajduje się w folderze numer dwa?
Jak to zrobić samemu? (mi zrobiło się to przypadkiem, nie wiem jak)
Czy ktoś ma pomysł co się stanie gdy usunę ten pusty folder? Nie chce ryzykować póki co bo potem nie wiem czy utworze w ogóle taki sam folder o tej samej nazwie i czy odzyskam pliki.

Pozdrawiam!

Najnowszy HD Tune Pro i wrzuć tu cały screen smart dysku systemowego, opcja health.

Katalog found.000 świadczy o zawieszaniu systemu,bałaganie na dysku jego uszkodzeniu lub może wirusach?

Zrób przede wszystkim porządek na dysku i jeśli dysk jest okej, to czeka Ciebie raczej dział bezpieczeństwo.

Nie robiłeś czegoś za dużo spod linux? (.Trash-999)


Nazwa jednego z dwóch może być też zmieniona w Desktop.ini i tą prezentuje ci zakładka właściwości i pasek adresu z ścieżką z strzałkami.