Jak to zainstalować?


(system) #1

Witam

Mógłby mi ktoś napisać jak zainstalować toolbara do którego link podałem poniżej? Gdzie trzeba wrzucić te pliki? Próbowałem znajść w windowsie plik z toolbarem który bym musiał podmienić ale nic mi nie znajduje. WindowBlinds tak samo tego nie instaluje. Hmm w takim razie jak tego użyć?

Pozdrawiam


(Jax-MK) #2

_TomeK_ to nie jest toolbar którego możesz zainstalować samodzielnie. Jakbyś przeczytał opis pod tym "toolbar'em" to byś wiedział o co chodzi. Ale widzę że tego nie zrobiłeś więc Ci to wytłumaczę. Otóż jest to nakładka na XP-BlueAero którego możesz ściągnąć z http://www.deviantart.com/deviation/57255283/ i którego instalujesz za pomocą WindowBlinds. Standardowo jest on w obcym języku. Nakładka ta polega na zastąpieniu plików graficznych oraz jednego pliku ".ini" w tym themesie co zmieni język na angielski.


(system) #3

Ja wiem że jest to nakładka na XP-BlueAero i już go wcześniej zainstalowałem ale nie wiem czemu on mi nie zmienia tego toolbara


(Przyby7ski) #4

Próbowałeś programem Styler?


(system) #5

Dzięki Rules pomógł program Styler, ale nie do końca bo teraz WindowBlinds nie zmienia mi kompozycji :frowning: Po włączeniu tego programu, wybraniu kompozycji i kliknięciu w zastosuj teraz pojawia się informacja o tym żeby chwile poczekać, ale kompozycja się nie zmienia. Jak mozna to naprawić?