Jak to zrobić aby był jeden Windows

Wiec tak sie wlancza komp mam pole wyboru dwoch Windowsow tak zeby nie

bylo pola wyboru tylko od razu wlancza sie system POMOCY! !!

Zakładam że masz xp :stuck_out_tongue:

Panel sterowania --> Konta uzytkowników --> Jak będzie konto ASP.net to wykasuj je :slight_smile:

Popraw błędy - użyj opcji zmień.

Zrób korektę w pliku boot.ini - plik ukryty.

Poczytaj:

http://portal.centrumxp.pl/forums/thread/165818.aspx

Tak mam teraz zainstalowane 2 WIN XP.

Złączono Posta : 28.06.2006 (Sro) 18:58

No i pomozecie.Sluchajcie zainstalowalem sobie Windowsa Xp a za chwile zainstalowalem Windowsa XP SP3 i tu nagle zainstalowal mi sie na E i teraz jest 2 systemy do wyboru jak skasowac 1 zeby nie bylo mozna wybierac systemu.

Chyba SP2.

Jeżeli chcesz usunąc ten system całkowićie to sformatuj partycje a jeżeli tylko chcesz usunąć z listy wyboru przy starcie systemu to edytuj plik boot.ini

Dobra co mam tam zmienic w tym pliku boot.ini. wiem ze wyzej jest instrukcja ale pomozcie mi zebym nie nakombinowal czegos.

harnarius44 - Była prośba moderatora o poprawienie błędów i pisanie w języku polskim. To jest druga prośba. Trzeciej nie będzie.

Cześć. Tłumaczę jak dla początkującego:

będąc na administratorze musisz wyświetlic ukryte pliki. Aby to zrobić otwórz jakiś folder i w zakładce Narzędzia-Opcje folderów-Widok-odznacz “ukryj chronione pliki systemu operacyjnego” oraz zaznacz "pokaż ukryte pliki i foldery’. Na dysku C pokaże ci się plik boot.ini . Otwórz go w notatniku

i w drugiej linijce zmień wartość timeout na 0. (domyślnie jest to chyba wartość 30). Restart kompa i to wszystko. Aha plik boot.ini może być ustawiony “tylko do odczytu” , wtedy nie zapiszesz zmian. Należy kliknąć na niego ppm -właściwości i odznaczyć opcję 'tylko do odczytu", a po zapisaniu zmian znowu ją zaznaczyć. Pozdrawiam.

Wszystko dziala dzieki wam.Aha nie moge pisac polskimi znakami poniewaz mam ENG Windows.

Co w niczym nie przeszkadza żeby w opcjach regionalnych ustawić język na polski programisty :stuck_out_tongue:

No wlasnie czegos takiego jak Polski Programisty nie ma.

Start -> [ustawienia] -> Panel Sterowania -> [Data, godzina, język i opcje regionalne] -> Opcje regionalne i językowe -> Języki - Szczegóły… -> Dodaj -> w pierwszym polu wyboru Polski, a w drugim Polski (programisty)

Etapy w nawiasie kwadratowym nie muszą wystąpić, to zależy od konfiguracji twojego systemu.