Jak to zrobic z napisami?

A więc tak mam film składający sie z dwóch płyt ale nigdzie nie moge dostać pasującej wersji napisów do 2 cd, tylko do jednej cd. Pytanie brzmi czy da się jakoś zrobić by podzielić wersje 1 cd na 2 cd? Owszem są wersje napisów do 2 cd ale niezbyt pasują.

jaki rip ?? i tytuł

Format avi a tytułu nie powiem bo nie znam, kolega odgrzebał jakis stary film i sie pyta jak to zrobić

skoro nieznasz tytulu to jak szulakes napisow??

kumpel szukał i nie mógł znaleźć ja pisze tylko w jego imieniu czy można zrobić tak jak zapytałem

Można, jeśli napisy pasują do CD 1 i się nie “rozjeżdżają”. Wraz z końcem filmu z CD1 należy “odciąć” pozostałe napisy i wkleić je do nowego pliku .txt i w SubEditPlayerze przy odpaleniu CD2 przesunąć czas napisów do tyłu o czas (lub ilość klatek) trwania CD1. Ja tak robię i tak działa!

Cd 1 trwa 43 min 7 sekund więc gdzie to wpisać? A gdzie odczytam ile klatek ma cd 1?

Odpal film w SubEditPlayerze (nie w trybie pełnoekranowym), na dole po lewej masz ilość bieżących i wszystkich klatek ( i czas). O jedną z tych wartości (klatki lub czas) przesuwasz napisy do CD2 taj jak TU jest to pokazane.

wielkie dzięki działa :slight_smile: