Jak uciec policji w NFS:Most Wanted?

No macie sie jeszcze łatwiutko ;).Ja przeszedłem 30% i już jest ciężko.Największe notowania jednego pościgu miałem coś koło 300.000 :-D.

Ja mam 18% i zaczynają się problemy dlatego prosze was o rade,a mianowicie które auta na 18% mam wybrac:

-Toyota Supra(wszystkie statystyki na ok.45%)ale trudno mi się nią jezdzi

-Mitsubishi Eclipse(statystyki na ok.20%)fajnie się nią jezdzi ale powoli nie daje rady

-Golf GTI(staty na ok. 30%) fajnie sie jezdzi ale juz nie daje rady

-Mazda RX-8(staty na ok.35%)kijowo sie jezdzi alo moze bedzie dawac rade

Poradzcie co wybrac lub moze jakie kupic nowe autko czekam na odpowiedz i pozdro.

PS.Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedz.Z góry dzięki.

ja najpierw mialem golfa potem sie przerzucilem na supre i zabralem jakis czas pozniej gsociowi z blacklisty porsche cayman s. do tej pory nim jezdze (48%). powiedzial bym ci dalej ale juz mi sie nie chce w nfs grac ;/

Tyber01 każde auto z odpowiednimi pakietami się nadaje :?

tam nie ma wielkiego znaczenia czym się jeździ 8)

Wziełem Golfa i wygralem sprinta ale z Dragiem mam ogromne problemy w sumie to ich łatwo wyprzedzam ale potem zawsze w cos walne :smiley:

Po 1 jak policja jest za tobą nie daj się złapać zawsze staraj się wjeżrzać w trójkąty

po 2 jakpolicja robi ci barykade to zawróć u uciekaj w 2 strone ale uważaj też na tych na których jedziesz

po 4 jak jesteś w klopotach(tzn za sobą masz 4 radiowozy)to wycofaj sie zleksza do tyły wlewy bok jak podjadą bliżej to ze zrywu jeć doprzodu i wbij sie w blokadepo czym szybko sie cofaj i jec w przeciwną strone

no i jak masz radiowóz przed sobą to staraj sie go rozwalić bo inaczej cie złapie jak będzie barykada(mam na myśli że on wdupi w tą barykade a ty w niego)więc radzę szybko go rozwalić najlepiej na zakrętach

chyba trudzisz sie po kilka godzin nad jednym wyscigiem

No własnie nie!Wygrywam po 15 sekund nad drugim bez żadnego problemu.Wezme jakieś mocniejsze auto:Totalna klapa!

to znaczy ze kiepski z ciebie kierowca :wink: nie umiesz panowac na samochodem na wyzszych predkosciach… ja uwielbiam jezdzic powyzej 300km/h :twisted:

ja mam 58% i mam Subaru Impreze :Di teraz walcze z kobietka na blackliscie!!:smiley:

Co do policji to uderzaj w trojkaciki i jezdzij po skrotach lub bocznych drogach…:smiley:

i po autstradach i mijaj blokady lub uerzaj w tyl auta i uwazaj na kolczatki !!

Igonerek nie powiedziałbym biore perfekcyjnie wszystkie zakręty używam wszelkich skrótów i to wszystko na ok. 280km/h !!

no to w czym problem? :stuck_out_tongue: skoro mowisz ze dobrze jezdzisz na duzych predkosciach to po co sie ograniczasz? :wink: