Jak uciec policji w NFS:Most Wanted?

Dobra pewnie głupie pytanie ale jak uciec przed policją jak juz mam te całe Cooldown wieżdżam w ten punkcik i co wtedy trzeba zrobic??Prosze pomóżcie mam już 50,000 do zapłacenia za mandaty !!

Wjeżdżaj w te trójkąciki na mapie,np stacja benzynowa itp… :wink: ,jeździ bocznymi ulicami,jest dużo sposobów :wink:

No to wtedy cooldown wyskakuje to co wtedy mam zrobic wiac gdzie sie da?To nic nie daje prosze pomózcie mi!

jak sie pojawi cooldown to ukryj sie do niebieskich kolek (na mapie je masz jak ci sie pojawi cooldown). jak ci sie juz cooldown pojawi taki niebieski pasek sie zapelnia. jak dojdzie do konca to ci policja daje spokoj. w niebieskich koleczkach o wiele szybciej sie zapelnia. im wiecej masz “plomieni” tym wolniej pasek sie bedzie zapelnial

Te plomienie z lewej strony oznaczają jak bardzo cię policja ściga, jeżeli dojdzie do następnego lvlu to przyjeżdzają coraz lepsze jednostki.

Ja mam na to jeden sposob .Jak złapie mnie policja to wychodze do windowsa i uwalam proces z gra:D.Może brutalne ale…

Niepotrzebnie. Ja przed każdym razem jak chce nabić troche Bounty zapisuje gre, wybieram jakiś milestone events, albo zakładke bounty i jazda. Jak mnie złapią to wczytuje gre i robie jeszcze raz.

To podaj jeszcze kilka bo tesz mam probemy z uciekaniem przed policja :frowning:

nie jezdzij poboczem. jak w czasie ladowania jest o tym informacja, policja stosuje sposob “ruchomego prostokata” - okraza sie z przodu, boku i tylu. duzo informacji masz wlasnie w czasie ladowania, np. przy blokadach uzywac speed breakera (domyslnie prawy ctrl) co daje ci zwolnienie czasu. w blokadzie uderzaj w tyl samochodow - tam jset mniejsza masa.

No najlepiej udeżyć w taką małą przerwę między samochodami, tak rzeby obydwa wyleciały na boki.

A ja mam z tym problem. przynajmniej mi się tak wydaje:

Jede przykładowo 170 km\h wciskam to zwolnienie czasu i skręcam. Gdy postawi mi samochód bokiem to spowolnienie się wyłancza i londuje na latarniach :cry: Czemu spowolnienie działa u mnie tylko przez jakieś 2 sekundy ??? jak jade 80 km\h to jest dobrze.

Pozdro

staraj sie za bardzo nie skrecac tez mi sie wydaje ze bardzo rzuca samochodem w zwolnieniu czasu :slight_smile: i z tym jest tak samo jak z nitrem - jedziesz szybko to ci sie odnawia :slight_smile: a ty moze trzymasz ten ctrl? raz nacisnij. taki pasek pomaranczowy powinien sie pojawic

Dzieki wszystkim mam juz notowania na 300,000 :D.Mam Toyote Supre od Vica #13 na czarnej liście pozdro!NFS Most Wanted is the best game of the WORLD! !!

Nie ciesz sie tak hehe :stuck_out_tongue:

Zobaczysz jak bedziesz dalej !!

nop święta racja ja już będe się ścigać z tym co jest na 3 miejscu na czrnej liście i żeby z nim jechać trzeba mieć takie notowania że … !!

Wiecie co ja jezdze autem BEZ ŻADNEGO TUNINGU !!

Dokladnie ja bede sie scigal co jest 5 na czarnej liscie i sie mecze aby uzbierac teraz notowania a co dopiero poniej :roll:

chyba to nie mozliwe a na kotrym % jestes ??

20% #12 na czarnej liscie rozwalony na pierwszym wyscigu o 15 sekund a na drugim o 13 sekund!Jeżdze Eclipse

Edit:A im mocniejsze wezme auto tym trudniej mi wygrac whay?

To tak jak ja :smiley:

Weźmiesz mocniejsze to i przeciwnicy będą mieli spox furki :smiley:

Ale z czarnej listy mają zawsze te same auta a im mocniejsze ja wezme tym mi trudniej z nim wygrac dlaczego??