Jak udostępniać muzykę i filmy w Livebox za pomocą DLNA?

Dziś dostarczono mi Liveboxa 2.0 do domu i próbuję zrobić z niego serwer multimediów, ale coś nie bardzo to ogarniam. Podpiąłem pod ten router dysk zewnętrzny (do portu USB w Liveboxie) i takie udostępnianie działa przyzwoicie. Mam jednak w domu urządzenia zgodne z DLNA i z racji tego, że na urządzeniu od Orange jest logo DLNA chciałbym to rozwiązanie również sprawdzić w działaniu, ale nie mam pojęcia jak. Przykładowo mój Samsung Galaxy S2 widzi Liveboxa jako urządzenie w pobliżu, ale nie widzi na nim żadnych materiałów wideo ani audio. Co więc trzeba zrobić, żeby korzystać z tego DLNA za pomocą Liveboxa 2.0?

Może pomoże ci ten wątek na forum elektroda: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1957666.html

To całe DLNA to jakaś porażka. Livebox mojego dysku nie ogarniał, bo było na nim za dużo plików. Podłączyłem pendrive’a z kilkoma filmami avi i to sprawiło, że w moim Samsungu Galaxy S2 pojawiły się te filmy widziane jako zasób serwera multimedialnego. Żeby nie było jednak tak fajnie, to plików tych, choć są widoczne, nie da się otworzyć poprzez DLNA.

Nowe super rozwiązanie, które ma ułatwiać życie, a takie z tym problemy. Zwykłe udostępnianie po sieci działa dobrze, a DLNA ni w pień. ;/