Jak ukarać dowcipnisia z IP neo?

Witam panowie. Mam problem. Prowadzę lokalny serwis informacyjny. Ktoś poprzez stronę Polica.pl zgłosił anonimowo, że niby naruszyłem na tej stronie ciszę wyborczą. Oczywiście nie jest to prawdą co już zostało wyjaśnione. Chciałbym po adresie IP dojść kto był tym dowcipnisiem i jakoś go ukarać np. aby przeprosił mnie publicznie (prasa lokalna) lub coś w tym stylu. Niestety nie wiem jak to uczynić ponieważ adres jest z neostrady IP 83.9.214.168. Da się coś z tym zrobić? A może macie jakieś propozycje jak tą sprawę załatwić inaczej?

przez policja.pl nie zglasza sie przestepstw to po 1 po 2 jesli zlozyl falszywe zgloszenie to on popelnil przestepstwo … kręcisz :stuck_out_tongue_winking_eye:

Fakt, może troszkę źle podałem stronę. Informacja została zgłoszona przez tego typu stronę http://www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl/?p=crime

A jakie były tego konsekwencje skoro nie złamałeś tej ciszy ?

Konsekwencji nie było żadnych poza taką, że musiałem się pofatygować na komisariat i wytłumaczyć, przedstawić sytuację oraz udowodnić, że było inaczej niż głosił donos. A to nie było dla mnie miłe z racji, iż pracują tam również znane mi osoby. Również widzieli mnie znajomi z osiedla kiedy wchodziłem do budynku Policji a znając życie zaczną się zaraz plotki, ploteczki.

Tylko prokuratura, lub osoba z nakazem prokuratorskim może ubiegać się od TPSa wyciągów z logów serwerów w celu uzyskania informacji kto w czasie zamieszczenia donosu dzierżawił ten adres IP.

No dobrze, więc jeśli policja ma datę i godzinę przesłania wiadomości oraz adres IP delikwenta, który zrobił sobie jaja na ich stronie moim kosztem to jak ja teraz mam sformułować wniosek i gdzie go złożyć?

Ja bym się udał na ten sam Komisariat gdzie składałeś swoje wyjaśnienia i tam porozmawiał z kimś kompetentnym…