Jak ukryć "bezpieczne usuwanie sprzętu"?

jak w temacie.

proszę o konkretny klucz rejestru i wartość do niego. nie polecać programów do tweeku proszę.

dzięki.

na pasku start właściwości > dostosuj > i tam szukasz Bezpieczne usuwanie sprzętu i bierzesz zawsze ukryty

tu czytaj było o tym

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=hidebus

japitole chyba napisałem

czytać nie umiesz? a to co napisałeś to nie działa oczywiście. miałem dopisać żeby nikt nie pisał:

ale myślałem że to oczywiste

Złączono Posta : 13.09.2007 (Czw) 14:38

a nie da rady bez żadnego programu? nie chce mieć nic extra w autostarcie.

Jeżeli jet i program no to i ręcznie musi dać rade

usówanie piszemy przez u zwykłe :stuck_out_tongue:

No chyba raczej nie da bez programu

jak chcesz łapać mnie za słówka to proszę.

No chyba raczej nie da powinno być.

zaczekam do jutra na wypowiedzi innych dzięki z góry

użyj tego hidebusa nawet nie zauważysz, że go masz, napewno od niego komputer nagle nie będzie wolniej chodził :mrgreen:

nieeee to nie dla nie ja raczej teraz wszystkie tweeki ręcznie robie i obcinam w windzie co sie da. a system śmiga oj śmiga

Tylko że nie wszysko da się ot tak np. w edytorze rejestru wyłączyć/przełączyć - gdyby się dało tak prosto, to bym tego hidebusa nie napisał.

Zobacz temat: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=184083

To ja wtrącę się do rozmowy - na początek musisz napisać, czego dotyczy ta ikona - chodzi mi o sprzęt. Coś takiego warto robić, jeśli urządzenie jest podłączone na stałe i nie będzie co jakiś czas odłączane. Problem z modemem rozwiązałem idąc na kompromis - teraz jednak jest on widoczny w menedżerze urządzeń wyłącznie jako urządzenie usb (wcześniej był jeszcze jako karta sieciowa). W Twoim przypadku może dojść do sytuacji, że menedżer nie będzie tego urządzenia pokazywał wcale (oczywiście będzie ono dalej działać).

Odpal menedżera urządzeń, odnajdź urządzenie, wejdź we właściwości (szczegóły), napisz co podaje “Identyfikator wystąpienia urządzenia” oraz “Możliwości”.