Jak ukryć IP

Zapewnię znacię się na kompach i mam pytanie.Czy da się zmienić lokalizacje ip. by za chiny ludowe nie dało się odczytać że jestem z pl? Jak można zobaczyć gdzie mieszkam(jest jakas strona lub program?), jeśli da się obejść czy da się zmienić bym był pokazywany jako użytkownik z innego państwa.Załóżmy że chiałbym by wykrywało że mieszkam w Keni a mieszkam w pl.Bo nie wiem ale koleś kiedyś (zmieniłem proxy) powiedział nawet gdzie mieszkał a nikomu nie podawałem swojego miejsca zamieszkania.Chciałbym ominąć zabezpieczenie w grze przez przegladarke.I czy da się by np. łączyło z RPA.A i bym po pewnym czasie mógł to usunąć.

Wszystko zależy od specyfikacji proxy i klienta gry w którą grasz. A co do samego “z polski” napiszesz coś po polsku to się gość kapnie. Tak samo jak kaleczysz angielski polską składnią etc.

A co do sposobu na wykrywalność, najlepiej kupić sobie modem do karty sim i kartę orange. Jak przyfarcisz będziesz miał rusa ;]

MaciekACM , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif