Jak ukryć link prowadzący do strona.css?

Witam!

Chcę ukryć przez jedną osobą link prowadzący do pliku strona.css [od razu mówię, że ta osoba nie poradzi sobie z najmniejszym nawet zabezpieczeniem.] Nie zależy mi na tym, aby nikt tego nie odnalazł, tylko ta jedna, jedyna osoba.

Jak zatem ukryć link w

?

Pozdrawiam, Vizirek!

A może spróbuj zminifować (nie wiem jakie jest PL odpowiednik) kod tego css -> http://www.csscompressor.com, utrudni to jego odczytanie.

Co do samego ukrycia, możesz spróbować użyć JS’a do dynamicznego dołączenia CSS’a, ale i tak dalej w kodzie strony będzie widnieć “strona.css”. Musiał byś do tego dodać zapisanie zmiennej z zawartością strona.css w postaci hexów (pewnie są narzędzia które to robią).

Powinno pomóc(adres/zawartość pliku *.css będzie dalej łatwy do odczytania ale może się nie kapnie, że to właśnie jest to). Tak dla jasności

ZG9jdW1lbnQud3JpdGUoJzxsaW5rIHJlbD0ic3R5bGVzaGVldCIgaHJlZj0ic3Ryb25hLmNzcyIgdHlwZT0idGV4dC9jc3MiIC8+Jyk7

to nic innego jak

document.write('');

zakodowane przy użyciu base64 (tutaj masz pierwszy lepszy koder z google).

Dzięki! To nawet działa. W źródle po kliknięciu w

data:text/html;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUoJzxsaW5rIHJlbD0ic3R5bGVzaGVldCIgaHJlZj0ic3R5bGUuY3NzIiB0eXBlPSJ0ZXh0L2NzcyIgLz4nKTs=

pojawia się jedynie document.write(’’); zamiast zawartości pliku css!

Jeszcze raz dziękuję. Mam wątpliwości, czy IE poradzi sobie z odczytaniem tego, ale cóż. Najwyżej osoby z Internet Explorer nie będą oglądały mojej strony.

Dodane 03.01.2011 (Pn) 21:12

Tak jak myślałem. IE nie nie radzi sobie z odczytaniem. No cóż. Póki nie znajdę jakiegoś innego sposobu, to takie osoby nie obejrzą strony.

No to jeszcze jeden sposobik który na pewno działa we wszystkich przeglądarkach:)

W tym przypadku każdy znak tekstu:

reprezentowany jest przez jego kod szesnastkowy, a funkcja unescape odkodowuje ten tekst.