Jak ukryc progsa w dodaj/usun XP

chciabym aby pewien progrma nie byl widoczny w dodaj/usun. gdzie (chyba w rejestrze) zrobic potrzebne zabiegi aby nie byl widoczny. dodam ze nie chce go usuwac!!

Uzyj do tego programu RegCleaner 4.3.0.780, lub w rejestrze znajdź klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\ i tam będziesz miał wpis danego programu - usuń go i już. Na wszelki wypadek wcześniej eksportuj tą gałąź rejestru.

Mam ten program jak w nim to zrobić??

Ja osobiście używam: jv16 PowerTools 1.3.0.195

Tam wchodze w opcje rejestru --> odinstaluj --> zaznaczam który program --> usuń :slight_smile:

matiit masz tam zakładke odinstaluj i jak chcesz aby czegoś nie było w dodaj/usuń to zaznaczasz i wywalasz.

CCleaner - w narzędziach możesz usunąc wpis programu wtedy będzie zainstalowany ale nie będzie go w dodaj/usuń, rób na własne ryzyko bo niewiem czy grozi czymś usunięcie wpisu

polecam tem program też do czyszczenia dysku ze śmieci:)

no tak ale zainstalowalem accessa i w dodaj usun widac microsof Office 2003 a w uninstall nie ma i co robic aby tego u D/U nie bylo widac???

dodam ze nie chce odinstalowywac accessa

Kasten

A wtedy z programem nic sie nie stanie?

ccleaner pomaga. usuwa wpis i nie ma sladu! !!

a progs dziala !!

dzieki gausek!

Złączono Posta : 04.04.2006 (Wto) 16:56

{90110415-6000-11D3-8CFE-0150048383C9} (uninstal w regedit HKLM)

to jest wartosc z M$ office ale jak wykasuje to w dalszym ciagu pojawia sie wpis tyle tylko ze nie mozja juz zmienic ani odinstalowac bo nie pojawiaja sie juz pod tym wpisem przyciski usun i zmien.

i nie wiem gdzie jeszcze trzeba wykasowac w rejestrze aby nie bylo widac??

dziekuje!!