Jak umieścić banner

Witam.

Jak można wstawić banner w formacie swf na stronkę zrobioną w cms;ie php-fusion?

W ustawieniach strony mam pole banner, ale jak tam wpiszę ścierzkę to nic się nie pojawia i nie mam pojęcia jak można umieścić taki banner.

Proszę odpiszcie.

Adres strony to http://www.siatka.goin.pl a banner chcę umieścić tam, gdzie jest to logo. Adres do bannera to http://www.siatka.goin.pl/images/Movie4.swi

Strona się nie ładuje !!

mi się strona ładuje, możliwe, że serwer chwilowo nie dzialał, co się zdarza czasami na goin.pl

Tylko powiedz mi gdzie mam wkleić ten kod co mi podaleś…

Sam sobie odpowiedziałeś już w pierwszym poście :stuck_out_tongue:

też tak myślałem, ale niestety ten tekst nie wkleja się w całości w to pole, bo ma ono ograniczoną długość:P

Tylko to mi się wkleja, a resztę ucina…:

Mam coś ale nie wiem czy działa bo nie mam żadnego tekiego pliku w formacie swi zobacz to

kod

To także nie zmieści się do tego okienka w Panelu admina - Główne ustawienia - banner

Wstaw tylko tyle (może zadziała :D):

[/code]

marq1988

jak sie nie mieści to zaraz w edicie napiszę Ci krótki, prosty kod :slight_smile:

[EDIT] Oto on:

Powinno się zmieścić :)

PS. zmień rozszerzenie na .swf :P

[/EDIT] :P

To zrób następująco:

  1. Wstawisz adres do skryptu, np.

  2. Tworzysz podany plik i wstawiasz go pod podany adres. Przykład pliku skrypt.js :

    document.write(’’);[/code]

albo tak (pokręcona metoda, ale działa)

Wiem, że iframe jest do czegoś innego ale technika działa :smiley:

niestety żaden z tych sposobów nie działa… :frowning:

Są jakieś inne, bo na 100% się da wrzucić baner, ale nie wiem jak…;/

a jesteś pewien, że on działa ??

Mówię o bannerku …

jak na swoim kompie dam uruchom za pomocą opery lub IE to działa…

Zresztą możesz ściągnąć i zobaczyć :www.siatka.goin.pl/Movie.swf

u mnie ten link nie działa (i na IE6.0 oraz na Firefox 5.0) :!:

nie rozumiem, jak nie mogą działać te metody :? …to Ty musisz robić gdzieś błąd, gdyż to są poprawne metody (przynajmniej ta moja ze skryptem oraz ta z pływającą ramką IFRAME - której zresztą nie zalecam)

Możesz jeszcze zrobić następująco:

  1. W miejsce na banner dajesz kod:

  2. Dodajesz do elementu BODY zdarzenie onLoad.

  3. Wywołujesz przykładową funkcję:

    function innerBanner() {

    document.all[“banner”].innerHTML=’’;

    }[/code]

nie chodzi, bo znowu goin.pl ma problemy z serwerem…;/

No a nie wiem dlaczego żaden ze sposobów nie dziala… Może to trzeba wpisać w jakiś plik, a nie do pola na banner w panelu admina?

jeśli nic nie działa, to dalej sam kombinuj, chociaż jestem prawie pewien, że powyższe metody powinny działać poprawnie 8)

Nawet teraz jak się wpisze w adresie http://www.siatka.goin.pl/Movie4.swf to mi się wyświetla ten banner… mam opere… ale jak wpiszę w polu banner w panelu admina ten adres to się nie pokaże…;/

Zamiast tego bannera pojawia mi się “punty” obrazek z tytułem strony, a w IE pojawia się piękny krzyżyk… Jak dam w operze otwórz obrazek to normalnie uruchamia mi się animacja…ale na całą stronę…

co znaczy " punty" ??

Może napisz, którą z metod wykorzystałeś, że tak się dzieje.

Masz zainstalowane w przeglądarce IE pluginy Shockwave do obsługi animacji?