Jak umieścić stronę w internecie?

Chcę wiedzieć, jak umieścić stronę w internecie. Na jakiej stronie i jak? Najlepiej żeby było za darmo. Opiszcie krok po kroku, proszę.

zakładasz przykładowo konto na ugu.pl, wpisujesz nazwę witryny, wpisujesz hasło dostępowe, pobierasz program FileZilla i wysyłasz pliki ze stronką na serwer

Google nadal działa.

Railroad , takie posty WCALE mi nie pomagają!

Jesteś pewien?

Żebyś wiedział, max8. A tobie pomoże post w stylu: google nie gryzie albo poszukaj w google? Wiem co to jest google, mądrale.

Jak na razie, to pomógł mi tylko devil33 , za co mu dziękuję.

no to połowa sukcesu… teraz naucz się korzystać z nich bo jak wpiszesz w google “jak umieścić stronę w internecie” to masz kilka sposobów na pierwszej stronie…

Pod moim zdaniem kryje się link z Twoim pytaniem,więc jak ciężko Ci w niego kliknąć to przykro mi.

A oto pierwszy link jaki uzyskasz wpisując Twoje pytanie w google.

klik

Cytat z regulaminu:

No jak bym nie szukał to bym się też zdenerwował ale wpisałem słowa kluczowe i kliknąłem szczęśliwy traf i co? http://www.webdiary.pl/informacje+art.id+38.htm wystarczy wpisać i kliknąć (na google oczywiście)

klopas , dziecko. Umiem korzystać z google. Co, mam was przeprosić za to że stworzyłem temat? No? Ale wy macie problemy…

  1. Wybranie hostingu, ja polecam yoyo.pl, bo tam naprawdę łatwo się robi stronki.

  2. Założenie stronki, jeżeli już no to w php, wiele hostingów umożliwia wgranie tzw. CMS-a, a więc szablonu strony, również na yoyo.

  3. Po założeniu strony administracja—> wywalenie niepotrzebnych rzeczy z menu, jeżeli cms oferuje to poprawienie forum no i ogólnie wygląd strony, może nawet banner :D.

Tak w wielkim skrócie. Opisać po kolei wszystkie kroki zajęło by wiele czasu, jak wybierzesz już hosting, zajmij się stronką. Jak czegoś nie będziesz wiedzieć to może ktoś ci pomoże, nie wiem jak będę stał z czasem, ale spróbuje tobie też pomóc. Pozdro tomu250.

No nie wiem kto ma tutaj problemy. Regulamin wyraźnie to określa :

Skoro ktoś Ci podaj pod nos wyniki wyszukiwania z :google:

:x

Wbrew twojej opinii fiesta , wchodziłem na te strony i czytałem je. Temat do zamknięcia. Przy okazji, gdybyś miał wyniki wyszukiwania z google na 10 stronie a tobie ktoś pisałby takie posty, to nie wątpię, że bardzo by Ci się to przydało :czytaj: ![;

Zaręczam ci że by mi się przydało, bo bym nie zrezygnował z szukania na 3 stronie z wyników wyszukiwania, tylko bym szukał do skutku. Tym bardziej że pierwszy wynik z wujka :google: