Jak umieścić swoją stronę pod nazwą swojej domeny?

Witajcie jestem tu pierwszy raz.

Nie bardzo znam sie na temacie tworzenia stron www.

Kupiłam serwer i domenę, stworzyłam swoją strone… nawet jakos udało mi się przekopiować wszystko dotyczące strony na serwer… ale nie wiem co dalej…

Jak zrobić, żeby pod nazwą domeny pojawiała się moja strona???

A masz na serwerze plik o nazwie index.html?

Jaki to adres strony?

Jeżeli kupiłaś domenę i miejsce na serwerze (zapewne u jednego prowidera) to otrzymałaś hasła i loginy do serwera. Po wrzuceniu plików strony www, powinna ona się wyświetlić w przeglądarce, pod warunkiem, że strona główna ma nazwę index.html

swoją stronę mam zapisaną w 2 folderach i w jednym z nich jest ten index.html

po przekopiowaniu na serwer mogę wybrać dla swojej domeny katalog, więc wybieram katalog w którym zapisałam moje foldery ze stroną

jest jeszcze opcja strona www - wiec myślę, że tam powinnam wskazać ten index ale nie mam takiej opcji aby to zrobić… w tym okienku jest napisane brak

i po rozwinięciu nie ma nic do wyboru…

nie wiem co z tym zrobic… bo wpisując adres domeny pojawia mi sie napis że jeszcze tam nie ma serwisu www

Plik index.html powinien być “na wierzchu”

Może wytłumaczy to screen.

7209fe53296eee70m.gif

zainteresuj sie tym

StudioLine Web + Photo Classic 3 Plus

Oprogramowanie do tworzenia i publikowania profesjonalnych witryn internetowych, a wszystko to w jednym interfejsie bez znajomości HTML. Program łączy wszystkie funkcje do tworzenia, publikowania oraz aktualizowania witryn internetowych. Aplikacja ma szeroką bazę narzędzi, które pozwalają na import i edycję grafik. Aplikacja działa w trybie WYSIWYG. W budowie własnego projektu przyda sie na pewno spora baza gotowych szablonów. Program ma wbudowanego klienta FTP- który pozwala umieścić projekt na wybranych serwerze.

szukaj w Google jest wersja portable

Portable StudioLine Web 3.50.52.0 Multilingual + Photo Classic 3 Plus

Ostatnio edytowany przez realmadryt, 25.09.2008 (Czw) 15:30, edytowano

Nie będą działać, gdyż w tym momencie są nieprawidłowe linki w stronie startowej.

Struktura plików i katalogów powinna być taka sama jak na dysku komputera.

Proponuję poczytać kurs tworzenia stron www, gdyż widzę tutaj braki w tej dziedzinie.

elwirra , różnie to bywa z tym wrzucaniem stron, ale jeśli nie masz żadnych wytycznych (czytaj wszystko co Ci przyślą!), to wrzuca się luzem. Jaki to hostnigodawca?

Jeżeli pojawia Ci si napis, że nie ma strony, znaczy to, że w którymś z katalogów jest plik nazwany index.html (lub np. index.htm) w którym zrobiona jest tymczasowa strona (informująca, ze jeszcze nie ma strony), przejrzyj katalogi, niekoniecznie katalog www musi być właściwy, przeszukaj czy nie masz np. katalogu “public_html” lub "public _www - to najczęstsze nazwy; jak znajdziesz gdzieś tam ten plik tymczasowy, opublikuj stronę, gdy spyta czy “zamienić index?”, zanacz, że tak.