Jak "umieścić" szablon na mojej stronie?

Witam. Mam problem z szablonem. Chciałabym mieć podobny szablon jak z tej strony:

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Doucz się HTML, to niestety podstawa w tego typu sytuacjach, jakiego rodzaju pomocy od nas oczekujesz?

Mam podstawy HTML, prowadziłam kiedyś forum i bawiłam się w tego typu sprawy. Chodzi mi o to, że chciałabym stworzyć podobny szablon jak z strony, którą podałam w pierwszym poście i dodawać go w każdej chwili do, gdy chciałabym napisać nowy artykuł.

Ale to żaden problem - skoro znasz podstawy, to nie powinnaś mieć większych problemów z zaadaptowaniem podobnego szablonu CSS i podlinkowania go do stron HTML.

 

Niestety nikt za Ciebie nie napisze tutaj takiego szablonu…a przynajmniej nie za darmo - to nie jest robota na 5 minut, którą można wykonać przy porannej kawie.

 

Myślę, że wzorując się na kodzie szablonu powyżej, powinnaś w miarę łatwo napisać własny szablon (zależnie od poziomu znajomości tych podstaw).

 

Jeśli masz szablon, wystarczy podlinkować go do html - tylko tyle: http://www.kurshtml.edu.pl/css/zewnetrzny_arkusz_stylow,wstawianie.html

Dziękuję bardzo za pomoc.