Jak uniknąć aktywacji?

(rencista) #1

Jak zainstalowac system bez przypominania o aktywacji? słyszałem,że można :o

(Kpr2877) #2

Są to metody przeważnie nielegalne.

A regulamin forum zabrania podawania jakichkolwiek instrukcji umożliwiających nielegalne użytkowanie dowolnej płatnej aplikacji.

(Venger) #3

:o No jak to jak? Oczywiście że można. Chodzi o system - no to na przykład zainstaluj Win98, 2000, Linuxa jakiegoś i nie będzie m,owił o aktywacji...

(rencista) #4

OKEY! Rozumiem ale chodzi mi o legalny system xp który chcę mieć dłużej niz miesiąc i aby działał bez zakłóceń bez aktywacji. :stuck_out_tongue:

(Elenka1984) #5

Ale czemu bez aktywacji... Aktywacja nie gryzie... Instalujesz, aktywujesz albo przez internet albo przez telefon i problem z głowy...

Jak wyczerpiesz limit aktywacji, dzwonisz do Biura Obsługi Klienta i rozmowa z miłą panią albo miłym panem, ale idą ci na rękę i od nowa możesz instalować z kilkanaście razy...

Chyba że masz od kogoś XP-ka, i nie chcesz go aktywować, ale wówczas to nie jest już system legalny...

Chyba, że też chodzi ci o to, że prawdopodobnie boisz się, że po jakimś czasie nie będziesz mógł go przeinstalować...

Dlaczego tak się boisz aktywacji??

(rencista) #6

Chyba masz racje,że lepiej aktywować jeśli mozna zrobić to kilka razy.Pozdrawiam :lol: :lol:

(lazikar) #7

Legalny to tylko aktywowany jeśli musi taką przejść wiec nie ma możliwości. Wszystkie próby ominięcia sa nielegalne.