Jak uniknac ponownej aktywacji systemu?

Wie ktos jak mozna uniknac ponowna aktywacje systemu Windows Vista.Potrzebne to mi jest bo nie mam internetu w domu ani telefonu komórkowego z góry dzieki za odp.

Dzwoń do Microsoftu.

Mam system juz aktywowany bo juz wczesniej dzwoniłem do microsoftu ale w tej chwili telefonu nie mam tym bardziej dostepu do netu u siebie w domu.Czy istnieje jakis sposób unikniecia aktywacji systemu bo w tej chwili system mi pada.

No trzeba bylo zrobic obraz dysku i mieć święty spokój a teraz po ponownym formacie (jeżeli już aktywowałeś viste bodajże 3 razy) trzeba będzie dzwonić to ms.

Viste można aktywować 10 razy przez internet.

Napisalem chyba ze netu nie mam u siebie w domu korzystam z niego w miejscu pracy czyt uważnie.

No to jak go zarejestrowalas za pierwszym razem?

Za pierwszym razem kiedy miałem neta w domu zdazylem go aktywować przez internet.Teraz system mam aktywowany z ostatniej aktywacji jaka zrobilem 5 miesiecy temu mój system w tej chwili sie wiesza i restartuje chce go zainstalowac ponownie z legalnej kopi systemu która mam ale nie moge tego zrobic bo nie bede mógł aktywowac systemu w tej chwili nie mam neta na chacie i telefonu.Czy istnieje jakiś sposób na skopiowanie danej aktywacji na dyskietke i skopiowania jej do nowo zainstalowanego systemu ?

Niestety nie. Vista jest tak zabezpieczona, że musisz ją aktywować w M$. Crackerzy do pierwszych wersji Visty próbowali zabaw z plikami, ale im nie wyszło :slight_smile: Nie możesz pożyczyć od jednego z znajomych telefonu na chwilę? Rozmowa zajmie ci kilka minut więc nie powinno być problemów, nawet jakby właściciel siedział za plecami i pilnował swojej własności.

Niestety raczej nie istnieje taki sposób :wink:

A co do cracków, to jest ich sporo i działają.

Działąją, ale czy są legalne?

Ale co tu ma wspólnego legalność z działaniem ??

To, żeby działało i było legalne :slight_smile: . A tak poważnie to skombinuj skądś telefon (jak już ktoś mówił), dzwoń i nie będzie problemu :wink: .

Możesz zrobić tak: zainstalować viste a potem zmodyfikować klucz w rejestrze i przedłużysz sobie na 120 dni okres próbny do tego czasu moze będziesz miała telefon / net.

Proszę:

http://www.poradykomputerowe.pl/awarie_ … a-108.html

A po co modyfikować rejestr??

System aktywacji Visty posiada możliwość przedłuzenia termiu aktywacji do 120 dni wystraczy wpisać slmgr.vbs -rearm odczekać chwile (nawet do kilku minut) i powinien sie wyświetlić komunikat o przedłużeniu stanu licencji o 30 dni, jak zrobisz tak 3 razy to będzie to będziesz miał 120 dni.

jonek29 a po co wpisywać * jak można zmodyfikować rejestr omg. Na jedno wyjdzie a w linku podałem dokładną informacje.

Jest taki mały programik który możesz wykorzystać i cieszyć się ominięciem problemów tu http://www.vista.pl/porady/344_kopia_pl … y_oem.html

Zawsze można zrobić coś trochę nie legalnego a mianowicie zablokować czas… czyli nasz non stop 30dni do końca…

Ale to jest nielegalne :wink:

http://www.vista.pl/porady/344_kopia_pl … y_oem.html to jest legalne ale działa tylko na viscie preaktywowanej u producenta, czyli np. system wgrany z laptopem.

EDIT

hilaryy4 , już podał ten link, nie zauważyłem.

Do XP kiedyś był programik do robienia plików odpowiadających za aktywacje. Ale jeśli chodzi o Vistę to nie wiem czy coś takiego jest.