Jak uniknąć zakładania konta microsoft?

Witam mam Windowsa 8.1 i żeby korzystać z niektórych aplikacji na moim komputerze zmuszają mnie bym założyła konto microsoft jak tego uniknąć? da się? chciała bym korzystać np. ze skype ale się nie da bo mi każą konto zakladać ale ja nie chce żadnego konta! Czy jeśli będę takowe konto musiała założyć to zmienią mi się jakoś ustawienia na komputerze?

Skype w wersji “aplikacji uniwersalnej” wymaga konta Microsoft. Skype w wersji dla “Pulpitu” (do pobrania na Skype.com) nie wymaga konta Microsoft, można logować się zwyczajnie.

Poczta, Kalendarz, Kontakty, OneDrive i parę innych wymagają konta, bo synchronizują dane przez Internet z innymi komputerami i usługami internetowymi.

czyli nie da się uniknąć… a mam pytanie jak zrobić by np. założe to konto i nie chce zmieniać swoich danych na komputerze danych z logowania i hasła … w tym całym koncie wymagane jest imie i nazwisko a ja nie mam zamiaru go podawać co mam zrobić żeby to jakoś rozdzielić chce korzystać np przez to konto z różnych aplikacji ale moje dane na komputerze chciała bym mieć inne i nie chce mieć jednego hasła do wszystkiego… co się stanie gdy to konto założe …