Jak uprzykrzyć życie drugiemu użytkownikowi kompa

Jak w temacie.Chodzi mi o jakieś programy małe czy coś takiego(tylko nie wiry i inneog rodzaju syf) aby nieco uprzykrzyć życie drugiemu użytkownikowi(drugie konto i też administator).

Będę wdzięczny za różnorakie sugestie :smiley: :smiley: :smiley:

na tym samym komputerze? czy połączony przez LAN?

Może po prostu się dogadaj z tą osobą a nie dokuczaj jej :?: Twoje zachowanie jest trochę dziecinne :slight_smile: poza tym skoro ta druga osoba jest administratorem to żeby ona później Tobie nie uprzykrzyła życia 8)

Na tym samym.

A.Zapomniałbym.Jeszcze żeby dało się w jednej chwili włączyć w w innej wyłączyć(taka swoboda działania).

W dniu 17.05.2008 , o godzinie 16:07 został dopisany post przez Loookash89

Nie chce się dogadywać.Chcę trochę dopiec.

A co do dziecinności.Każdym ma w sobie coś z dziecka.A ja chcę po prostu trochę się z człowieka pośmiać.I tyle.

dodaj do autostartu jakiś program zajmujący dużą ilość pamięci ram i procesora i komp będzie mu mulił nic innego mi do głowy nie przychodzi

Możesz zrobić screena pulpity ustawić go jako tapetę i pousuwać wszystkie ikony :slight_smile:

W szkole ~2 dni nie wiedzieli co sie dzieje :lol:

o takich “kawałach” było na gazeta .pl i idg , z dnia 1 kwiecień

blue screen- jako wygsszacz itp…

W dniu 17.05.2008 , o godzinie 16:38 został dopisany post przez Le_mar

http://www.idg.pl/news/102299/100.html

hahahahahaha

Niezłe chrucik … Sam zrobiłbym w szkole, ale na 6 mi zależy a jak by mnie przyłapał to chyba by po mnie było ;d

Ja proponuje coś takiego http://pl.youtube.com/watch?v=AcJvhVfPg … re=related :stuck_out_tongue:

jak jest bardziej kumaty toto wyłączy a sposób stary jak świat i chyba dużo osób miało z nim do czynienia

tomek141292 słaby ten żart, dużo lepszy ten chrucika hahaha :smiley: nawet baardzo dobry :slight_smile:

Drugi użytkownik nie jest “bardziej kumaty” :stuck_out_tongue:

I właśnei to jest dobre :twisted:

W dniu 17.05.2008 , o godzinie 19:47 został dopisany post przez Loookash89

Dlaczego słabe.Zeby zdenerwować to w sam raz.Tylko trzeba skrót nazwać jak jakiś często używany folder.A jeszcze jak jakiś “straszny” komunikat tam wpisać to niektóre “żółtodzioby” mogą się posrać ze starchu :lol: .Tyle że to raczej jednorazowego użytku.

A co do chrucika.Już zastosowałem.Zobaczymy jak zareaguje :twisted:

  1. Tworzysz plik “1.vbs” otwierasz go w notatniku i wklejasz :

zapisujesz i kopiujesz na dysk C:

  1. Tworzysz plik “1.bat” otwierasz go w notatniku i wklejasz :

zapisujesz i kopiujesz na dysk C:

  1. Na dysku C: masz 2 pliki 1.vbs i 1.bat, robisz skrót do pliku 1.bat i kopiujesz go mu do autostartu. Programik będzie po uruchomieniu kompa wyświetlał komunikat jaki wpiszesz w plik 1.vbs w formie błędu windows w kółko, czyli np. BŁOND ŁINDOŁSA, klikasz OK, BŁOND ŁINDOŁSA i tak w kółko dopóki nie wyłączysz takiego czarnego okna.

Loookash89 , Żebyś Ty się przypadkiem nie sfajdał jak załapiesz trzeciego warna.

A czy to przypadkiem też nie kwalifikuje się na Warning ?? Może być równym dla wszystkich ??

Ehh…Świat…Ludzie…

możesz zrobić też tak:

-prawym na pulpicie, rozmieść ikony według, pokaż ikony pulpitu

Już to zrobiłem(jakoś samo wpadło mi w ręce) :smiley: