Jak uruchomić Assasin's Creed w trybie pełnoekranowym?


(Fempter) #1

Witam. Mam problem z tą gierką :? Gdy ją włączam to wygląda ona przez cały czas TAK. Czy jest na to może jakiś sposób bo w menu gry i opcjach graficznych nie ma nigdzie ustawiania na pełny ekran. Czekam na pomoc od waszej strony.


(Chosen) #2

Wiem ze takie coś występowało w grach "scrackowanych" nie wiem czy też z originałami...

Jaka Ty posiadasz wersje??


(Fempter) #3

Oryginał więc nie wiem dlaczego tak jest :frowning: Nawet przed chwilą ściągnąłem aktualizację do gry i i tak jest to samo :frowning:


(Onimusza666) #4

Nie wiem może zapora Ci blokuje?? Ja mam zaporę Outpost Pro i jak uruchamiam pierwszy raz jakąś grę - to wyskakuje komunikat ....próbuje uruchomić się w trybie pełnoekranowym-klikam że tak :lol:


(Fempter) #5

A u mnie nie wychodzi żaden komunikat - mogę grać tyle że nie mam truby pełnoekranowego :?

-- Dodane 07.02.2009 (So) 20:01 --

Pomoże mi ktoś ??


(Baner) #6

Może ustaw we Właściwościach skrótu w zakładce 'Skrót' Uruchom na Zmaksymalizowane


#7

Kolega z postu powyżej ma rację.

albo wduś alt+enter :slight_smile:

offtopic

help \/

viewtopic.php?f=11&t=309234


(Fempter) #8

Ok. Już udało mi się zrobić :slight_smile: Niestety nie pomógł żaden z waszych sposobów :frowning: Jedyne co pomogło to wgranie Cracka :frowning: Wiem wiem, ale nie mogłem sobie z tym poradzić :frowning: A mam pytanie - czy jeśli posiadam oryginalną wersję i wgram Cracka to i tak będę miał oryginała ?


(Baner) #9

Wydaje mi się, że jakakolwiek ingerencja w system plików danego oprogramowania to piractwo, podobnie jak nieoficjalne spolszczenia gier. Ale nie robiłbym z tego problemu. Skoro gra jest oryginalna, to nie widzę żadnego powodu żeby się obawiać czegokolwiek.


(Fempter) #10

To dobrze :slight_smile: Dzięki wszystkim za pomoc :slight_smile: