Jak uruchomić Assasin's Creed w trybie pełnoekranowym?

Witam. Mam problem z tą gierką :? Gdy ją włączam to wygląda ona przez cały czas TAK. Czy jest na to może jakiś sposób bo w menu gry i opcjach graficznych nie ma nigdzie ustawiania na pełny ekran. Czekam na pomoc od waszej strony.

Wiem ze takie coś występowało w grach “scrackowanych” nie wiem czy też z originałami…

Jaka Ty posiadasz wersje??

Oryginał więc nie wiem dlaczego tak jest :frowning: Nawet przed chwilą ściągnąłem aktualizację do gry i i tak jest to samo :frowning:

Nie wiem może zapora Ci blokuje?? Ja mam zaporę Outpost Pro i jak uruchamiam pierwszy raz jakąś grę - to wyskakuje komunikat …próbuje uruchomić się w trybie pełnoekranowym-klikam że tak :lol:

A u mnie nie wychodzi żaden komunikat - mogę grać tyle że nie mam truby pełnoekranowego :?

Dodane 07.02.2009 (So) 20:01

Pomoże mi ktoś ??

Może ustaw we Właściwościach skrótu w zakładce ‘Skrót’ Uruchom na Zmaksymalizowane

Kolega z postu powyżej ma rację.

albo wduś alt+enter :slight_smile:

offtopic

help /

viewtopic.php?f=11&t=309234

Ok. Już udało mi się zrobić :slight_smile: Niestety nie pomógł żaden z waszych sposobów :frowning: Jedyne co pomogło to wgranie Cracka :frowning: Wiem wiem, ale nie mogłem sobie z tym poradzić :frowning: A mam pytanie - czy jeśli posiadam oryginalną wersję i wgram Cracka to i tak będę miał oryginała ?

Wydaje mi się, że jakakolwiek ingerencja w system plików danego oprogramowania to piractwo, podobnie jak nieoficjalne spolszczenia gier. Ale nie robiłbym z tego problemu. Skoro gra jest oryginalna, to nie widzę żadnego powodu żeby się obawiać czegokolwiek.

To dobrze :slight_smile: Dzięki wszystkim za pomoc :slight_smile: