Jak uruchomić GG Mobile w sieci Plus bezpłtanie?

Witam. Dzisiaj pobrałem na moją komórkę (Nokia 3120 Classic) Gadu-Gadu Mobile. Po zainstalowaniu jego na komórce uruchomiłem je. Podczas ładowania wyskakuje pierwsza informacja: “Gadu-Gadu wymaga połączenia WAP. Upewnij się, że nie jest aktywny profil Internet.”. Potem kolejna: “Pozwalasz na dostęp do sieci? Ta aplikacja pochodzi od zaufanego dostawcy.”. Ostatnia informacja jaka wyskakuje to: “Wybrano ustawienia WEB: INTERNET.”. Czy od tej pory Gadu-Gadu ciągnie mi kase za neta? Jeśli tak to proszę was o pomoc jak to zmienić, tak abym mógł korzystać z GG za free.

Dodane 24.04.2009 (Pt) 17:12

Niestety podczas ładowania aplikacja bierze mi kasę z konta. Jak mam ustawić na WAP, bym mógł za darmo uruchomić Gadu-Gadu Mobile?

Tzn. kasy brać nie powinno ,jednakże mam nadzieję ,że wiesz że kosztuje ono 5 zł za miesiąc. Sprawdzałeś może jak masz ustwiony profil wap? konfigurowałeś go zgodnie ze stroną plusa? Nie masz jakiś ustwień javy gdzie mógłbyś wybrać wap?

Pobrałes Gadu-Gadu Mobile czy GG Plus ?

W przypadku tego pierwszego będzie ci pobierać kase za transmije danych (WAP) i za usługę mobilne gg w drugim przypadku nie płacisz za transmisje danych. Więcej na oficjalnej stronie. Jeśli nie chcesz w ogóle płacić poczytaj o Jadu Gadu

Dobra. Już mi się udało bo niby miałem ustawione na WAP, ale jeszcze głęboko w opcjach programu miałem na INTERNET i musiałem przestawić na WAP :slight_smile:

A co gdy upłynie tydzień darmowego korzystania? Jak zostanę powiadomiony? W jaki sposób będę musiał załadować konto?