Jak uruchomić grę z "parametrem"?

No więc chodzi mi o zastowanie tipsów w pewnej grze, a żeby dało się je odblokować muszę uruchomić grę z parametrem: “-drake -strega -amitab -fuzzyhead -mice” - co to ma być jaki parametr ? gdzie to wpisać ? Mam nadzieję że ktoś pomoże.

Musisz wejść we właściwości skrótu do gry i tam w oknie “element docelowy” musisz dopisać na końcu ścieszki powyższy parametr…

Jak jeszcze czegoś dalej nie wiesz to pisz.

Dzięki damian ! To działa ! :slight_smile:

Zrób tak START->URUCHOM i potem podajesz ścieżke pliku i robisz spacje i podajesz komende i ok

wszystkie OT z tematu usunięto

jak mam uruchomić grę z parametrami -console -devmode

W dniu 08.07.2008 , o godzinie 11:13 został dopisany post przez piol333

jak mam uruchomić grę z parametrami -console -devmode w grze halo combat evolved

Damian i MaryGave podali już 2 sposoby.

Edycja skrótu jest przydatna jeśli chcemy stale uruchamiać grę z danymi parametrami.

Jeśli jednak musimy uruchomić grę z pewnymi parametrami tylko jednorazowo, to lepsza jest metoda Start - Uruchom.

Na koniec dodam, że tych sposobów można używać w każdym przypadku, gdzie trzeba uruchomić cokolwiek z parametrami.

Pozdrawiam.

Dzieńdobry mam problem z grą komputerową Midtown Madness 1 chciałbym móc jeździć policją ale najpierw trzeba wygrać 6 trudnych wyścigów nie chce mi się ścigać więc znalazłem kod: -allcars na wszystkie samochody lecz w informacji jest podane że trzeba uruchomić grę z tym parametrem. Niestety niewiem jak to zrobić ponieważ niejestem dobry z angielskiego , niewiem jak to zrobić . Proszę o szczegółowy opis jak to zrobić najlepiej w języku angielskim w którym jest wykonany " PROPERTIES ". Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję !