Jak uruchomić modem usb na "Gościu"?

mam problem chcę by osoby korzystające z konta Gość miały dostęp do internetu poprzez modem ZTE, niestety nie można go uruchomić. Jak dodać uprawnienia do Gościa??

Raczej nie dodasz. Konto Gość z natury jest kontem z restrykcjami. Jeżeli to jest XP Prof, proponowałbym zamiast systemowego gościa założyć nowe konto o nazwie gosć z uprawnieniami użytkownika i przez zasady grupy poustawiać co spod tego konta będzie można, a co nie - nawet jak zechcesz, możesz zrobić tak, że użytkownik nic nie uruchomi na tym koncie poza internetem. Jeżeli nie orientujesz się jak ograniczyć możliwości konta tu masz film co i jak: http://www.dobreprogramy.pl/Uprawnienia … 11284.html i wtedy normalnie wgrywasz ze swojego konta program do modemu i jeżeli zaznaczysz zainstaluj dla wszystkich, z drugiego konta również będzie można skorzystać z internetu. Po mojemu to jest nawet o wiele, wiele lepsze rozwiązanie, ponieważ systemowy gość jest kontem cashowanym, co oznacza, że wszystkie pliki po wylogowaniu zostają wykasowane, więc trzeba je zgrać na pena/cd/dvd, co na dłuższą metę może być upierdliwe.

hmmm nie wiem jak to jest ale modem hauwai zainstalowany na administratorze działa na gościu:///

a ZTE nie:/

W sumie nie wiem, czy jednak nie dałoby rady przez uprawnienia NTFS tego uczynić, mianowicie przypisać uprawnienia gościowi do folderu i jego podfolderów z programem. Aby to zrobić, musisz odfajkować w opcjach folderów użyj prostego kreatora udostępniania, i wtedy kilkasz ppm na folder z programem, wchodzisz w właściwości, zaawansowane, edytuj, dodaj, w pole tekstowe wpisujesz Gość, ok, zaznaczasz gościa, zaznaczasz pełna kontrola i zatwierdzasz poprzez klknięcie na OK.

Trzeba by chociażby zainstalować sterowniki do modemu, więc nie da rady nawet na zwykłym użytkowniku - nie Gościu - zrobić.