Jak uruchomić NEOSTRADE na koncie z ograniczeniami?

Witam, w systemie windows xp mam 2 konta, administrator i konto z ograniczeniami. Neostrada po zalogowaniu na koncie z ograniczeniami wymaga ponownego wprowadzenia haseł logujących, a w czasie testowania połączenia nie może sfinalizować tejże operacji. Jak rozwiązać ten problem?? (pomijając opcje zmiany rodzaju konta z ograniczeniami na konto administratra)

Być może rozwiązaniem będzie zrezygnowanie z aplikacji dostępowej na rzecz własnoręcznie utworzonego połączenia w Połączeniach sieciowych (panel sterowania). Jako numeru telefonu należy użyć np. *1 i zapamiętać hasło dla wszystkich użytkowników (domyślnie jest Tylko ja).

W opcjach neostrady, wyłączyłem monit o hasło, a więc konto z ograniczeniami automatycznie loguje się na tych samych ustawieniach co konto admina. Jeśli chodzi o zmiane haseł to są one narzucane przez TP. Podczas testowania połączenia pojawią się komunikat Nie można zrealizowac połączenia ze stroną http!(623). Być może się mylę, ale wydaje mi się że to ograniczenie jest spowodowane typem konta, a więc jak zrobić aby w tym konkretnym przypadku konto z ograniczeniami “używało” neostrady jak konto admina??

Sugerowałbym jednak zastosowanie się do powyższej porady.

Aplikacja Neostrady czasami portafi sprawiać kłopoty rónież przy połączeniu z konta innego niż administracyje.

Jako pomoc, proponuję lekturę TEGO tematu.

Dzięki, cel został osiągnięty wszytsko śmiga :smiley: